Projektowanie okładek książek

Closed job
no avatar
Paweł Kruszyński
Employer
Job category:
Graphic projects
Expected budget:

Negotiable

Preferable skills:
3D modeling
graphic design
graphics
photoshop
Published:
Valid until:

Job description

PROJEKTANT OKŁADEK/COVER DESIGNER (praca zdalna)

Zakres obowiązków: Projektowanie okładek do książek.

Oczekujemy:

• doświadczenia w projektowaniu;

• zdolności artystycznych, kreatywności;

• doskonałej znajomości programów graficznych (Photoshop);

• umiejętności przygotowania projektu do druku;

• zaangażowania i odpowiedzialności;

• sprawności w działaniu;

• samodzielności;

• dyspozycyjności i komunikatywności.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań;

• stałą zdalną współpracę.

Jeśli więc marzy Ci się tworzenie okładek lub ilustracji do książek, zapraszamy Cię do przesłania nam swojej pracy lub prac. Oczywiście możesz też przesłać inne prace, które uważasz za wystarczająco ciekawe, aby znalazły się na okładce lub w jednej z naszych książek.

Przy przesyłaniu, tak jak przy przesyłaniu tekstów, obowiązują bardzo proste zasady:

– prosimy o załączenie jednej pracy graficznej

– prosimy o przesyłanie wyłącznie prac, których jesteście autorami;

– prosimy o podanie kwoty, jakiej oczekujecie za wykorzystanie swojej pracy w naszej książce (licencja wyłączna).

Type and number of projects:

Codziennie otrzymujemy zlecenia