Specjalista ds. systemów Jira i Confluence

Closed job
no avatar
BofS
Employer
Job category:
Other IT services
Expected budget:

Negotiable

Published:
Valid until:

Job description

Witam,

Firma Beauty of Science poszukuje do współpracy osoby do zarządzania i konfiguracji produktów firmy Atlassian (Jira, Confluence).

Oczekiwania jakie firma potrzebuje od współpracy:

1. Dostosowanie istniejącej aplikacji JIRA i Confluence do procesu w firmie. Sprzedaż, produkcja, magazyn, marketing itd.

2. Analiza możliwości rozbudowy JIRA i Confluence na podstawie wymagań.

3. Instalacja i konfiguracja potrzebnych komponentów.

4. Analizowana aktualnych funkcjonalności systemów w celu określenia potencjalnych obszarów wymagających usprawnień.

5. Doradztwo przy optymalizacji narzędzi oraz wyborze pluginów.

6. Integrację z innymi systemami np. Nextcloud.

7. Dostosowanie aplikacji do wyjątkowych wymagań organizacji, customizacja, przygotowanie szytych na miarę dodatków i integratorów, które umożliwiają wykorzystanie narzędzi Atlassian jako centralnych hub’ów informacyjnych w organizacji.

Działania do jakich wykorzystywane jest obecnie oprogramowanie Atlassian:

1. Zarządzanie zadaniami w projektach prowadzonych.

2. Obieg dokumentów.

3. Proces wytwórczy oprogramowania.

4. Proces zarządzania zmianami.

5. Procesy zgodne z problem; incydent; zgłoszenie zmiany; usprawnienie.

6. Proces testowy.

7. Proces śledzenia błędów.

8. Procesy B+R.

Proszę o wycenę godziny pracy.

Place or location:

Wrocław

Required functions:

j.w.