Specjalista ds. systemów Jira i Confluence

post an offer

Settle at least one deal via useme to enable posting of two versions of offers (e.g. cheaper and more expensive).

Details

Witam,

Firma Beauty of Science poszukuje do współpracy osoby do zarządzania i konfiguracji produktów firmy Atlassian (Jira, Confluence).

Oczekiwania jakie firma potrzebuje od współpracy:

1. Dostosowanie istniejącej aplikacji JIRA i Confluence do procesu w firmie. Sprzedaż, produkcja, magazyn, marketing itd.

2. Analiza możliwości rozbudowy JIRA i Confluence na podstawie wymagań.

3. Instalacja i konfiguracja potrzebnych komponentów.

4. Analizowana aktualnych funkcjonalności systemów w celu określenia potencjalnych obszarów wymagających usprawnień.

5. Doradztwo przy optymalizacji narzędzi oraz wyborze pluginów.

6. Integrację z innymi systemami np. Nextcloud.

7. Dostosowanie aplikacji do wyjątkowych wymagań organizacji, customizacja, przygotowanie szytych na miarę dodatków i integratorów, które umożliwiają wykorzystanie narzędzi Atlassian jako centralnych hub’ów informacyjnych w organizacji.

Działania do jakich wykorzystywane jest obecnie oprogramowanie Atlassian:

1. Zarządzanie zadaniami w projektach prowadzonych.

2. Obieg dokumentów.

3. Proces wytwórczy oprogramowania.

4. Proces zarządzania zmianami.

5. Procesy zgodne z problem; incydent; zgłoszenie zmiany; usprawnienie.

6. Proces testowy.

7. Proces śledzenia błędów.

8. Procesy B+R.

Proszę o wycenę godziny pracy.

Place or location:

Wrocław

Required functions:

j.w.

Offers (1)

Krystian Broniszewski
registered:
posted:
Offer visible to Employer