Agencja Artystyczna Nawrotka

Agencja Artystyczna Nawrotka

Joined on: 2019-07-29
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: advertisement videobusiness photographyevents photographyfine-art photography outddor photographyphotographyphotoshoppromotional videoreportage photography video editing

Fotograf z pasji, operator filmowy z powołania.

Jako Agencja Artystyczna Nawrotka zajmujemy się kompleksowo produkcją teledysków, reportaży, dokumentów i videorelacji.Działamy przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego.

Teledysk

Decydując się na nagranie teledysku możesz liczyć na scenariusz, reżyserie, zdjęcia, montaż, kolorystykę i udźwiękowienie.Oferujemy państwu pomoc w kompletowaniu obsady (modelki, statyści) i przedmiotów potrzebnych do realizacji wideoklipu (rekwizyty, kostiumy). Dodatkowo zajmujemy się pomocą z wyborem plenerów.

Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie zaproponować usługi kosmetyczno-fryzjerskie, kostiumy czy zorganizować catering.W cenie zlecenia na specjalne życzenie videorelacja z planu.Istnieje możliwość podpisania umowy łączącej wykonanie teledysku wraz z późniejszą promocją na kanale NawrotkaTv w serwisie You Tube i telewizjach muzycznych.

Wszystkie filmy video realizowane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu DSLR wysokiej klasy oraz kamery Canon C200 tworząc film w jakości Full HD bądź 4K. Dysponujemy także dronem oraz posiadamy własne oświetlenie studyjne.

Teledyski dla kanału Nawrotka Tv

Kanał Nawrotka Tv to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kanałów muzyki rozrywkowej w sieci. Nasze teledyski mają dziesiątki miliony wyświetleń.

https://www.youtube.com/channel/UC4sW1CMOGlNq8ZceoRQY8gA download:

Pasjonaci Tv - minireportaże

Krótkie formy reportażu poświęcone ludziom z pasją.

https://www.youtube.com/user/LudzieZpasja

No reviews.