Billog Studio

Billog Studio

Joined on: 2019-09-20
Legionowo, Poland
Verified
SKILLS: androidc c#c++codingdatabasesdomain namegamesgeneral applicationshtmlhtml5iOSjavajavascriptlayout designlayout designlinuxmac OSmobile applications.NETpythonunity3Dvector graphicsweb applicationweb designweb developmentweb site

Jesteśmy niezależnym studiem tworzącym gry i aplikacje. Skupiamy się na tym, aby nasze produkty były jak najbardziej innowacyjne pod względem rozwiązań technicznych i koncepcyjnych.

Projektujemy na platformy Android, iOS, Web i PC. Na rynku gier i aplikacji mobilnych działamy od 2019 roku. Mimo niedługiego stażu mamy na koncie już kilka ważnych osiągnięć. Nasza aplikacja "100 pytań, żeby się poznać" uzyskała trzecie miejsce na liście The Best Google Play w swojej kategorii. Ponadto nasze aplikacje pobrało już ponad 35 tysięcy osób.

Jako Billog Studio bierzemy udział m.in. w konkursach typu Hackathon osiągając na nich czołowe lokaty (3 miejsce na Best Hacking Leaque 2019 wspieranym przez Politechnikę Warszawską i firmę Samsung). Obecnie jesteśmy na zaawansowanym etapie prac przy projekcie aplikacji mobilnej we współpracy z siecią sklepów Mrówka.

Michał Walasek "wnauce.pl" - Strona internetowa

Osobisty portal Michała Walaska poświęcony rozwojowi osobistemu oraz nauce języków. Strona, poza artykułami, zawiera w pełni funkcjonalny system kontaktu mailowego z subskrybentami oraz łatwy w obsłudze i bezpieczny sklep z kursami lingwistycznymi.

Odpowiadamy za kompleksową obsługę, wparcie, funkcjonowanie strony i kontakt z klientem. Projekt komercyjny.

https://wnauce.pl

E-magazynier (sieć sklepów Mrówka) - Aplikacja inwentaryzacyjna

Aplikacja służąca do kompleksowej obsługi inwentaryzacji w sklepach sieci "Mrówka".

Zawiera takie funkcjonalności jak: - skanowanie produktu - zaawansowaną autoryzację użytkownika/system zabezpieczający - możliwość składania zamówień do sklepu z pozycji aplikacji - przygotowywanie zamówień - zliczanie towaru i wymiana danych z bazą - rozbudowany system powiadomień

Odpowiadamy za całość aplikacji. Od konceptu po pełną realizację. Projekt komercyjny.

https://mrowka.com.pl

100 pytań, żeby się poznać - Aplikacja rozrywkowa

Aplikacja rozrywkowa służąca do budowania ciekawych konwersacji. Zawiera bazę 100 pytań podstawowych, które prowokują do ciekawej rozmowy zarówno z nowymi jak i starymi znajomymi.

Znajduje się w niej także Poczekalnia, czyli zbiór pytań graczy. Każdy użytkownik może dodać własną treść, która następnie trafia do Poczekalni. Tam prowadzone jest głosowanie. Głosować może każdy z graczy za pomocą polubień. Propozycja z największą liczbą głosów trafia do głównej bazy.

Nasz produkt jest w ścisłej czołówce rankingu aplikacji randkowych na Google Play.

https://billogstudio.com

No reviews.