Copywriting

Copywriting

Joined on: 2020-01-21
Olsztyn, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingdodawanie produktówfanpageonline shoppre-sell textproduct descriptionseoservice descriptionshopersocial mediatext editingtypingwordpress

Na co dzień pracuję w Sekcji Public Relations spółki miejskiej. Ukończyłam studia na kierunkach Politologia, Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Ekonomia. Słowo pisane jest ze mną niemal odkąd zaczęłam trzymać długopis w ręku. Aktualnie zajmuję się jego różnorodnymi formami - tworzę biuletyn pracowniczy, redaguję materiały informacyjno-promocyjne, współpracuję z kilkoma platformami copywriterskimi.

Interesuję się niemal wszystkim, jednak w najbliższym kręgu moich zainteresowań jest ekonomia, ekologia, architektura i wnętrza, zdrowy styl życia, dieta i suplementy, społeczeństwo oraz muzyka. W tych dziedzinach śledzę najnowsze trendy, jednak jestem otwarta na niemal każdy temat. Studia z dziennikarstwa oraz kilkuletnie doświadczenie sprawia, że potrafię "pracować" słowem z dobrym efektem : )

Sklep meblowy IKER

Opisy produktów oraz artykuły do sklepu internetowego, oferującego wysokiej jakości meble.

https://ikershop.com/pl/blog/krzesla-iker-w-metamorfozie-hotelu-mercure-budapest-b93.html download:

GoodContent.pl

Ponad 3-letnia współpraca z platformą copywriterską GoodContent zaowocowała licznymi tekstami o różnorodnej charakterystyce. Były to m. in. opisy produktów, artykuły, poradniki, posty na profil Fb, teksty na strony internetowe itp. Aktualna średnia ocena wykonanych tekstów wynosi 5.

download:

No reviews.