Daniel J Copywriting Media

Daniel J Copywriting Media

Joined on: 2018-08-13
Ruda ŚLąska, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcmscopywritingfanpageonline shopportalpre-sell textproduct descriptionseoservice descriptionsocial mediatext editingweb sitewordpress

Dzień dobry.

Jestem copywriterem z zamiłowania. Swoją pasję do "słowa" rozwijałem na uniwersytecie przez studia dziennikarskie. Pracę nad i ze słowem pisanym kontynuowałem przez tworzenie felietonów oraz artykułów dla portali piłkarskich o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Przez siedem lat prowadziłem działalność na portalu Allegro. Odpowiadałem ze tworzenie aukcji, ofert internetowych - oczywiście tworzenie opisów produktów także leżało w moich kompetencjach. Obecnie prowadzę własnego bloga, piszę teksty na zlecenie ( artykuły, felietony, wywiady, opisy produktów) o różnej tematyce dla znanych marek na całym świecie. Szerokie spectrum zainteresowań to mój dodatkowy atut. Kobiece paznokcie, niezależnie czy są naturalne, akrylowe czy żelowe, nie są mi straszne. ;)

Dobra organizacja czasu pracy sprawia, że jestem osobą dyspozycyjną i elastyczną pełną zamiłowania do tego, co robi. Nieszablonowe podejście, wysokie umiejętności interpersonalne szlifowałem przez 12 lat pracy w handlu. Bezpośrednia obsługa klienta oraz 7 lat działalności internetowej pozwoliły mi na zapoznanie się z oczekiwaniami klienta. Chętnie podzielę się nie tylko swoimi umiejętnościami "wykuwania słowa", ale także doświadczeniem z dziedziny sprzedaży, psychologi, public relations czy marketingu.

Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.

Daniel Jończyk

Oliveo

Prowadzenie bloga firmowego, stworzenie sloganu pod nazwą oraz reprezentatywnego hasła. Współudział w budowaniu brandu, tworzenie koncepcji rozwoju, panowanie działań marketingowych, czynna realizacja powierzonych zadań w mediach społecznościowych.

https://oliveo.pl/smartblog.html

Przygotowanie tekstów na stronę biura rachunkowego

experience: positive | written:

Comment: Terminowa realizacja zlecenia, bardzo dobry kontakt w trakcie wykonywania usługi. Przygotowany materiał był nie tylko bardzo dobrze napisany, ale zawierał wiele cennych uwag dotyczących umieszczenia go na stronie. Dziękuję i polecam!

Freelancer's reply: Dziękuje za owocną i bezproblemową współpracę - przemiły kontakt oraz rzetelne podejście do sprawy. Polecam się na przyszłość.

See all opinions...