Dariusz Eliasiuk

Dariusz Eliasiuk

Joined on: 2018-06-07
warszawa, Poland
Verified
SKILLS: 3ddesignlogomodeling 3Dpackaging designrenderingunity3D

Witam, Mam 34 lata i jestem studentem ostatniego roku wzornictwa - tak mimo wieku czuje nieodpartą pokusę uczenia się i rozwijania pasji jaką jest projektowanie. Zanim zacząłem uczęszczać na studia postanowiłem zrobić sobie kurs projektanta ogrodów przez co zdarzyło mi się co nie co zrealizować. Ogólnie można powiedzieć, że jestem doświadczonym pracownikiem z 10cio letnim stażem pracy na różnych stanowiskach - jako że nie boję się wyzwań po dość długim okresie czasu spędzonym w jednej firmie zacząwszy od spec. ds. obsługi klienta skończywszy na brygadziście /kierowcy próbowałem różnych rozwiązań od przedstawiciela handlowego przez montaż klimatyzacji, projektowanie zabudów kominkowych aż do teraz, gdzie osiadłem sobie w Stołecznym Zarządzie Rozbudowy Miasta w Warszawie. Obecnie buduję zaplecze do pracy zdalnej - posiadam komercyjną licencję programu rhinoceros 5, drukarkę 3d, w planach mam zamiar kupić v-ray do rhino i nowy komputer stacjonarny, żeby renderingi były znacznie lepsze i fotorealistyczne. W swoich projektach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność przedmiotów, jak i wnętrz ponieważ w dobie coraz bardziej kurczącej się przestrzeni człowiek będzie musiał nauczyć się racjonalnego z niej korzystania i ja zamierzam mu w tym pomóc. Jestem osobą odpowiedzialną a dane słowo stawiam ponad wszystko. Zapraszam do kontaktu - moim marzeniem jest nawiązać kontakt z firmą, która pozwoli mi się bardziej rozwinąć poprzez nowe zlecenia, które pomogą mi finansować dalszą naukę i gromadzenie sprzętu.

Mały stołek dla dzieci

Projekt małego stołka dla dzieci lub też dla dorosłych przy pracach wymagających niskiego osadzenia ;-). Stołek stworzony ze sklejki giętej na gorąco bez użycia jakichkolwiek gwoździ, czy wkrętów zupełnie bezpieczny i piękny.

smartwatch zegarek dla kierowców

Zegarek zaprojektowany wspólnie z koleżanką ze szkoły. Ja zająłem się projektowaniem 3d w rhinoceros 5 oraz renderingiem koleżanka częścią graficzną, czyli wymyśliła cyferblat.

Serce gniazdka elektrycznego

Znowu autorski projekt - tym razem waza na zupę z odkręcanym stojaczkiem i zdejmowana przykrywką

Szafa miejska do oddawania i w razie potrzeby pobierania rzeczy.

download: 02.03.01.pdf

No reviews.