DEVW Daniel Wrześniewski

DEVW Daniel Wrześniewski

Joined on: 2019-04-30
Gdańsk, Poland
Verified
SKILLS: agile developmentapacheASP.NETc#cssgeneral applicationshtmlhtml5IISjavascriptmobile applicationsmysql.NETphpsqlSQL CompactSQLiteweb applicationwordpressxamarinXAML

Projekt DEVW powstał po to, aby urzeczywistnić marzenia o prowadzeniu działalności gospodarczej. Z bagażem doświadczeń zdobytych podczas wielu lat tworzenia różnych aplikacji, w 2015 roku zdobyłem się na ten krok i zarejestrowałem firmę. Pozwoliło mi to współpracować z klientami na płaszczyźnie B2B, oraz zwiększyło moją wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Ale co to jest tak naprawdę ten DEVW? Przede wszystkim są tą usługi na wysokim poziomie

ANALIZA

Każdy projekt aplikacji jest inny. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się nam, że projekt naszej nowej aplikacja jest podobny do programu dostępnego na rynku, musimy uświadomić sobie, że nie do końca tak jest. Dokładnie analizując zapotrzebowania klienta oraz to co oferuje konkurencja, razem dochodzimy do wniosku czego oczekujemy, a czego nie potrzebujemy.

DORADZTWO

Jak już wiemy co chcemy, musimy się zastanowić jak to wykonać, jakich narzędzi będziemy potrzebować, które funkcjonalności są najważniejsze, a z których możemy zrezygnować i zastąpić je innymi. Wzajemnie doradzamy sobie, jak najlepiej, najprościej i najszybciej dojść do upragnionego momentu, pierszego uruchomienia działającej aplikacji.

PROGRAMOWANIE

No i przystępujemy do programowania. Błędnym myśleniem jest, że klient nie bierze czynnego udziału w tym procesie. Ciągłe dostarczanie gotowych funkcjonalności, pozwala na bieżąco nanosić poprawki, tak aby klient był zadowolony, a programista nie musiał wykonywać nadmiarowej pracy. Kooperacja w tym procesie jest wymagana i przynosi same korzyści.

ROZWÓJ

Udało się. Aplikacja została wdrożona, uruchomiona i działa bez zastrzeżeń. Ale podczas tworzenia oprogramowania, nasunęły się nam sie pomysły, które usprawniłyby pracę i zwiększyły możliwości aplikacji. Podjeliśmy razem decyzję, że to nie koniec naszej wspólpracy, czyli znowu analizujemy, doradzamy i programujemy. I na tym polega owocna współpraca.

http://devw.pl

Smacznego.com

Portal do zamawiania jedzenia

http://smacznego.com download:

No reviews.