emjot

Joined on: 2019-07-02
Wrocław, Poland
Verified
SKILLS: djangojavascriptpythonReact

Inżynier oprogramowania webowego oraz aplikacji mobilnych (

Joubert balt

The Joubert Balt Real Estate App is a tool for all clients of Namibia's leading real estate agencies, which helps to keep in touch with the property portfolio and easily and effectively stay up-to-date with the latest listings in the comfort of their home. The application offers its users a search system where they can filter out their results by the land and property type, the location, the number of bedrooms, bathrooms and garages, and the price range. The users are able to find properties both for sale and for rent, mark them as favourite or contact agency to finalize a transaction

Car App (M+Z Motors)

Car App to projekt dla firmy M + Z Motors Namibia, stworzony, aby ułatwić ich klientom przeglądanie i zamawianie oferowanych samochodów. Aplikacja umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do najnowszych produktów firmy oraz wiadomości ze świata motoryzacji. Pozwala na wyszukiwanie samochodów w określonych przez konsumenta ryzach cenowych oraz według marki czy też typu samochodu. Dodaliśmy również funkcje, które udogadniają użytkownikom wybór samochodu - "listę ulubionych" oraz kalkulator obliczający całkowity koszt zakupu. Car App pozwala na skontaktowanie się z agentami i sprzedawcami z M + Z Motors Nambia bezpośrednio z aplikacji. Projekt został stworzony przy użyciu AngularJS, a potem dzięki PhoneGap przerobiony na aplikację mobilną. API backendowe zostało napisane w Django.

Zain Life

Zain jest wiodącym operatorem usług telefonii komórkowej i przesyłu danych w 8 krajów Bliskiego Wschodu i Afryki, zatrudniającym ponad 7000 ludzi. Firma zapewnia szeroką gamę mobilnych ofert, w tym transmisje danych oraz usługi głosowe. Na potrzeby naszego klienta stworzyliśmy intranet dla jego pracowników. W projekcie napotkaliśmy wiele wyzwań. Jednym z nich było zintegrowanie go z oprogramowaniem Human Resources, celem pobierania informacji na temat pracowników, które mogą zostać wyszukane w spisie ludzi z poziomu jednej z sekcji intranet. Platforma została również zintegrowana z Active Directory, który zapewnia funkcję Single Sign On (SSO), dzięki której użytkownik ma tylko jedną nazwę i hasło, których używa do logowania się w każdym serwisie firmy. Synchronizacja danych pomiędzy serwerem HR a intranet odbywa się automatycznie w regularnych odstępach czasu, co zapewnia pracownikom natychmiastowy dostęp do sieci. Jedną z funkcji jest wyświetlanie postów z LinkedIn, Facebooka i Twittera, zbieranie ich w jednym miejscu. Istnieje również zaawansowany panel administratora, który pozwala na zarządzanie zawartością, użytkownikami, filmami, obrazami, wydarzeniami czy kursami. Filmy są zintegrowane z firmowym kanałem YouTube, co pozwala na automatycznie dodanie klipu do kanału YouTube, gdy tylko zostanie umieszczony w sieci Intranet. W zarządzaniu zawartością istnieje także funkcja wymuszająca akceptację wydawcy zanim dane zostaną umieszczone w sieci. Jedną z najlepszych funkcji jest integracja w Company’s Slack, dzięki której możliwe jest wysyłanie wiadomości do innych użytkowników i dzielenie się artykułami. Siec posiada także system notyfikacji email pozwalający zarówno użytkownikom jak i administratorom być na bieżąco z informacjami. Część intranet projektu jest w pełny responsywna i działa na każdym urządzeniu.

RawCertified

RawCertified to projekt dla The Raw Collective, ułatwia proces zdobycia certyfikatu dla firm pragnących zostać certyfikowanymi producentami nieprzetworzonych produktów. Ponieważ te produkty są bardzo zdrowe, konsumenci płacą za nie więcej, taka inwestycja w zdrowie zasługuje na zabezpieczenie w postaci certyfikatu produktu świadczącego o tym że dany produkt jest faktycznie nieprzetworzony. The Raw Collective pomaga firmom utworzyć więź zaufania z klientami poprzez czytelność i wiarygodność standardów. Etykieta Certified Raw, utwierdza konsunemtów w tym że kupują nieprzetworzone, zdrowe produkty. Projekt został stworzony przy użyciu Django i AngularJS. RESTowy backend korzysta z DjangoRestFramework, natomiast interaktywny frontend Single Page Application został stworzony w AngularJS.

Strut3D

Strut3D to aplikacja wspomagająca proces projektowania systemów wspierających instalacje przemysłowe. Aplikacja pozwala na dobór wymiarów szyn montażowych oraz liczbę i lokalizacje podpór. Wszystko w celu zastosowania optymalnego rozwiązania. Możliwe jest także modelowanie obciążeń reprezentujących kanały powietrzne, korytka kablowe oraz rury poprzez wprowadzanie obciążeń punktowych jak i rozłożonych. Następujące systemy są obecnie zintegrowana oraz dostępne dla użytkowników Strut3D: Alnor, Bonacci, Egli Fischer, Erico, Fischer, Fixeco, Flamco, Gia, Gripple, Groppalli, Hilti, Ing, Lindab, Martigrap, Mefa, Mez, Müpro, Niczuk, Norm, Omec, Oter, Raccorfer, Samvaz, Sikla, Tyco, Unistrut, Walraven.

Munsons Joinery

Web application for simplifying furniture selling and managing the workflow of workshop. Endowed with 3D editor on ShapeDiver JS for furniture configuration and dynamic price calculation depending on parameters.

Maidgency

Wspieraliśmy rozwój portalu Maidagency, w którym użytkownik może zamówić sprzątanie swojego mieszkania czy biura albo zamieścić ogłoszenie jako dostawca usługi, aby znaleźć klientów. Między innymi naszym zadaniem była implementacja programu lojalnościowego, który polega na zbieraniu punktów za każdy zakup usługi, które można później wydać na kolejne zamówienia. Strona jest zintegrowana z systemami płatności (Stripe i Paypal) oraz z yelp API, która pozwala na ocenianie zarówno zamawiających jak i dostawców. Poza tym zajęliśmy się większymi i mniejszymi błędami na stronie, poprawkami UI, banerami reklamowymi oraz implementacją niewielkich funkcjonalności.

No reviews.