fabrykagrafika.pl

fabrykagrafika.pl

Joined on: 2018-09-04
Krosno, Poland
Verified
SKILLS: adobe photoshopbannerbussines cardcmscorel drawdtpgraphicslayout designleafletsposterspre-pressstatic bannerszparowanievector graphicsweb designwordpress

Specjalizuję się głównie w projektach do druku: wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi/foldery, banery, billboardy. Projektuję spójne kampanie reklamowe. Dostarczone do Ciebie projekty są gotowe do druku. Zajmuję się też projektami na potrzeby kampanii internetowych tj. banery google, grafiki do mediów społecznościowych, grafiki na strony internetowe i inne, których potrzebujesz.

Stawiam na profesjonalną współpracę, w projektowaniu stosuję zasadę "im mniej i prościej tym lepiej", dzięki czemu projekty są czytelne. Podczas pracy z klientem najważniejsze dla mnie jest jego zadowolenie ze współpracy i projektu oraz spełnienie wymagań rynkowych.

W swoim życiu zawodowym miałam okazję pracować z wieloma małymi, rodzinnymi biznesami jak i dużymi korporacjami, sieciami i galeriami handlowymi.

Roll Up dla studia florystycznego

Wizytówki 9 x 5 cm dwustronne, uszlachetnione folią soft skin wraz z lakierem wybiórczym UV 3D - projekt i druk

Projekt wizytówki dwustronne 9 x 5 cm. Wizytówki zostały wydrukowane na papierze kredowym, matowym, 350g oraz uszlachetnione folią soft skin wraz z lakierem wybiórczym UV 3D.

Gotowe szablony grafik na facebooka

Gotowe szablony grafik na facebooka zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł samodzielnie uzupełnić je o zdjęcia i zmienić teksty. Paczka do pobrania za darmo.

https://fabrykagrafika.pl/darmowa-zlota-paczka-z-grafikami/

Projekt grafik na facebooka, wizytówki, identyfikatora dla trenera personalnego

No reviews.