HBerenthal

HBerenthal

Joined on: 2017-10-28
Gdańsk, Poland
Verified
SKILLS: customer servicefacebooknorwegiansaleswordpress

Witam, Jestem 21 letnią kobietą zamieszkałą we Wrocławiu pełną pasji i zaangażowania w wykonywane obowiązki. Moim celem zawodowym jest wykonywanie pracy, w której będę mogła wykazać się swoim zaangażowaniem oraz samodzielnością. Pracy która pozwoli mi na zdobywanie doświadczenia, dzięki czemu będę mogła się rozwijać oraz pogłębiać swoje umiejętności. Przez rok i 8 miesięcy ciężko pracowałam na zdobycie doświadczenia w Administracji biurowej, w trakcie mojego stażu pracy miałam doczynienia z wieloma dokumentami oraz wieloma kontrahentami więc wiem jak obchodzić się z dokumentami oraz jestem osobą na tyle komunikatywną by bez problemu nawiązać kontakt z klientami.

Ambient-System Sp. z o.o.

Pomoc w dziale administracji i księgowości Obowiązki: -Przygotowanie do wysyłki rocznych potwierdzeń sald -Przygotowanie korespondencji firmowej do wysyłki -Przygotowanie korespondencji seryjnej -Pomoc administracyjna (przyjmowanie korespondencji, obsługa fax i ksero, odbieranie telefonów od kontrahentów)

download:

Ambient-System Sp. z o.o.

Praktykant w dziale księgowości Obowiązki: -sporządzenie na podstawie danych finansowych (bilans, rachunek zysków i strat) raportów finansowych na potrzeby oceny zdolności kredytowej kontrahentów -Przygotowanie prezentacji graficznej, -Pomoc przy edytowaniu regulaminów Spółki (przygotowanie w edytorze tekstu regulaminów: pracy, wynagrodzeń, flotowego) -Przygotowanie materiałów reklamowych na potrzeby działów handlowych prezentujących produkty spółki

download:

Ambient-System Sp. z o.o.

Asystent w dziale księgowości- Archiwizator

Obowiązki: -Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji wykonawczej i po wykonawczej dot. prowadzonych przez spółkę projektów budowlanych, -Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji finansowo-księgowej. -Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji kadrowej. -Pomoc administracyjna (przyjmowanie korespondencji, obsługa fax, ksero, odbieranie telefonów od kontrahentów)

download:

Maly salonik prasowy

Sprzedawca/Kasjerka Obowiązki: -rozpakowywanie porannej dostawy -Bezpośrednia obsługa klienta (Sprzedaż) -Obsługa kasy fiskalnej -Rozkładanie towarów

download:

No reviews.