Hubert Wołoszyn

Hubert Wołoszyn

Joined on: 2018-09-24
Zabierzów Bocheński, Poland
Verified
SKILLS: copywriting

Dzień dobry. Posiadam 40 lat doświadczenia życiowego, ponad 20 zawodowego, z czego większość przy szeroko rozumianej Obsłudze Klienta i sprzedaży.

Od dobrych kilku zajmuję się między innymi tworzeniem opisów na potrzeby sklepów internetowych oraz materiałów na blogi, strony firmowe itp. Na koncie mam kilkanaście tysięcy opisów produktów i parę milionów popełnionych znaków, a z niektórymi Klientami współpracuję już od kilku lat, zajmując się np. nowymi produktami albo przygotowując cykliczne teksty. Mam czynną znajomość oprogramowania e-sklepów wieloletnie doświadczenie na Allegro.

Na koniec powinienem dodać, że jestem tani. Cóż, nie dodam, bo nie jestem. Usługi świadczę w ramach prowadzonej działalności gospodarczej, a nie jako fuchę w czasie pracy na etacie czy na zasadzie studenckiego "najtaniej, bo mam czas". Pobieram więc za nie standardowe wynagrodzenie, podobne w wysokości do tego, jakiego zażądają inni dobrzy freelancerzy. Nie jestem droższy niż średnia rynkowa. Nie jestem tańszy, chyba, że jestem. Zapytaj. hubert.woloszyn@merigold.com.pl 609 674 731 (jeśli nie odbieram wyślij sms - oddzwonię)

Sklep internetowy Pokój Rozkoszy

Stworzenie opisów unikalnych na bazie opisu ENG i/lub zdjęć produktu. Łącznie około 6500 opisów o długości ok. 1000zzs - około 80% oferty sklepu. Dla tego samego klienta materiał na blogi tematyczne.

https://pokojrozkoszy.pl/ download:

Hurtownia Eroplace

Przygotowanie opisów dla większości produktów w bazie sklepu (ok. 4 tysiące). Tłumaczenie swobodne ENG-PL.

https://eroplace.pl/ download:

No reviews.