Jolanta Gryglicka

Jolanta Gryglicka

Joined on: 2019-11-03
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopadvertising photographyanimationbannerbussines cardcorporate identitydtpgraphicsillustrationslayout designlayout designleafletslogomotion graphicsoutddor photographyphotographyportraitposterspre-pressretouchszparowanietypographyvector graphicsvideo editingwedding photography

https://chytrelisy.portfoliobox.net/

Tworzenie jest moją pasją od dzieciństwa. Wraz ze wzrostem świadomości, rosła też chęć rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności.

W 2017r. ukończyłam Szkołę Grafiki Komputerowej. Zdobyłam tam wiedzę przede wszystkim z zakresu komercyjnego projektowania graficznego: projekty identyfikacji wizualnej dla firm, projekty stron internetowych, projekty opakowań, okładek i plakatów.

W 2018 roku skończyłam także kurs InDesign.

W 2019 ukończyłam studia magisterskie Wydziale Sztuki UP w Krakowie na kierunku "Art & Design" dyplomem z fotografii. Na studiach realizowałam własne projekty skupiając się głównie na animacji komputerowej, grafice cyfrowej, projektowaniu graficznym, fotografii studyjnej oraz ilustracji zarówno tradycyjnej jak i komputerowej. Mój dyplom to połączenie fotografii, fotomontażu cyfrowego, animacji komputerowej i druku 3D.

Stale się rozwijam i pogłębiam swój warsztat oraz wiedzę teoretyczną. Moim znakiem rozpoznawczym jest różnorodność technik połączonych minimalistyczną formą. Staram się czerpać różne doświadczenia, próbować jak najwięcej różnych technik artystycznych i łączyć je.

W moim portfolio można więc zobaczyć ilustrację wykonaną tuszem przerobioną na grafikę wektorową, ilustrację stworzoną z moich fotografii przerobioną na animację, autowideoportrety oraz wiele innych prac gdzie techniki przenikają się i łączą tworząc prace intermedialne.

Biegle posługuję się programami: Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere

oraz językiem angielskim na poziomie C1 potwierdzonym certyfikatem JCJ.