Katarzyna Grzybowska

Katarzyna Grzybowska

Joined on: 2020-01-07
Poznań, Poland
Verified
SKILLS: advertising photographyarticleblogbusiness photographycopywritingeditinge-marketingenglishfacebookfanpagefashion photographyphotographyportraitproduct descriptionservice descriptiontext editingtranslation

Jestem 22- letnią studentką prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pisanie jest moją pasją od dziecka, nie ograniczam się do jednego typu tekstów, ale największą przyjemność sprawiają mi zlecenia, do których mogę podejść kreatywnie i niebanalnie. W wolnych chwilach dużo czytam- począwszy od kryminałów, poprzez fantastykę i romanse, a kończąc na pozycjach popularnonaukowych. Pracując ze mną, zyskasz pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane natychmiast po przyjęciu, ponieważ unikam kolejkowania. Oprócz tego indywidualnie podchodzę do każdego klienta, starając się uchwycić jego wizję a także dbam o to, żeby współpraca przebiegała bez zarzutu i w miłej atmosferze. Zapraszam do kontaktu! ;)

Praca zaliczeniowa na studia

Praca była pisana zgodnie z narzuconymi przez wykładowcę wytycznymi oraz z uwzględnieniem indywidualnego stylu pisania zleceniodawcy. Dodany plik zawiera próbkę w/w tekstu.

No reviews.