Klaudia Domagała

Klaudia Domagała

Joined on: 2016-05-20
Kraków, Poland
Verified
SKILLS: adobe photoshopadvertisementanimationbannerbrandingbussines cardcorporate identityenglishgraphicsillustrationsinfographicsleafletslogomobile applicationsphotographypolishposterssalessketchtemplatesUIUX designweb applicationweb designweb site

26 years old Digital Design graduate wooden architecture enthusiast travel addict sun lover

http://cloudesigns.pl

projekt graficzny logo

experience: positive | written:

Comment: Autorka w krótkim czasie przedstawiła wiele propozycji oraz poprawek. Wszystko w terminie, bardzo dobry i stały kontakt, brak problemów w komunikacji.

Identyfikacja wizualna

experience: positive | written:

Comment: Świetna współpraca, w punkt wykonana identyfikacja wizualna marki. Ciekawe pomysły, spójne z przedstawioną wizją, szybki czas reakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

projekt graficzny logo

experience: positive | written:

Comment: Bardzo szybka, ciekawa realizacja. Uwagi i sugestie nanoszone bez żadnych problemów. Kolejne zlecenia w toku. Bardzo polecam Panią Klaudie. :)

Freelancer's reply: Bardzo dziękuję, Pani Michalino!

logo + certyfikat + wizytówka

experience: positive | written:

Comment: Bardzo profesjonalne podejście do klienta, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Niecierpliwie czekam na nastepny potrzebny mi projekt aby znow moc wspolpracowac z Klaudia. Jezeli szukasz zdolnego, rzetelnego i sympatycznego designera, to znalazles. Nie musisz dalej szukac :)

Freelancer's reply: Ślicznie dziękuję za tak pochlebną opinię! Praca z takim klientem to przyjemność. :)

Wykonanie projektu naklejki

experience: positive | written:

Comment: Praca z Panią Klaudią to czysta przyjemność. Wszystkie terminy dotrzymane, a i efekt końcowy jest świetny! Polecam

Freelancer's reply: Bardzo dziękuję i polecam się. :)

Wykonanie projektu logotypu dla Institute of Intellect Blending.

experience: positive | written:

Comment: Klaudia nie boi się żadnych wyzwań i podchodzi do nich z pozytywnym nastawieniem i co najważniejsze z kreatywnymi pomysłami. Doceniam poświęcenie i zangażowanie oraz szczerze polecam!

Freelancer's reply: Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam!

Logo i wizytówka dla Kancelarii Radcy Prawnego

experience: positive | written:

Comment: Polecam Panią Klaudię za pomysłowość oraz indywidualne podejście do zlecenia. Projekt logotypu spotkał się z uznaniem wśród moich klientów.

Freelancer's reply: Współpraca z Panem Rafałem była bardzo przyjemna i konkretna. Życzę sobie więcej takich klientów. :)

bannery retargetingowe MyEvent i GlassTechnika

experience: positive | written:

Comment: Pani Klaudia wykonała dla nas banery retargetingowe. Jesteśmy zadowolenia zarówno z samego efektu końcowego jak i z czasu reakcji Pani Klaudii i bezproblemowego kontaktu

Freelancer's reply: Bardzo dziękuję za bezproblemową współpracę w miłej atmosferze. Kontakt z Panią Karoliną był płynny i oparty na obopólnym poszanowaniu drugiej osoby, a także jej czasu. Polecam zleceniodawcę!

Projekt graficzny torby papierowej (opakowanie)

experience: positive | written:

Comment: Pani Klaudia przygotowała dla naszej firmy projekt graficzny torby papierowej. Współpraca przebiegała bezproblemowo i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu.

Freelancer's reply: Bardzo dziękuję za udaną współpracę. Cieszę się, że są Państwo zadowoleni. :)

Teksty na strone i opis loterii

experience: positive | written:

Comment: Pani Klaudii zleciłem napisanie obszernego tekstu na moja stronę o tematyce lotto online http://playlotto.eu realizacja przebiegła na najwyższym poziomie, wszystko zgodnie z wytycznymi. Jakość tekstu oceniam na bardzo wysoką, tematyka nie była lekka. Dziękuję za wykonanie zlecenia, z pewnością będę kontynuował współpracę z Panią Klaudią :)

Freelancer's reply: Udana współpraca nad pierwszym zleceniem. Zleceniodawca to miły i konkretny człowiek. Polecam!

See all opinions...