MagdaGruber

MagdaGruber

Joined on: 2018-03-13
Katowice, Poland
Verified
SKILLS: articlebuzzmarketingcopywritingczechenglishpre-sell textproduct descriptionseoserbianservice descriptiontext editing

Z wykształcenia jestem filologiem - ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim na kierunku filologia słowiańska, gdzie moimi językami kierunkowymi były: czeski oraz serbski. Profesjonalnie, tworzeniem różnego rodzaju treści i tekstów, głównie z przeznaczeniem na strony internetowe zajmuje się od ponad pięciu lat. Dodatkowo posiadam doświadczenie w tłumaczeniu z języka polskiego na czeski oraz czeskiego na polski, a także z języka angielskiego na polski.

Tłumaczenie opisów produktów z języka polskiego na czeski

Zajmowałam się tłumaczeniem opisów produktów (pod SEO) z języka polskiego na język czeski, głównie w tematyce dom i ogród. Dodatkowo wykonywałam tłumaczenia artykułów przeznaczonych na bloga również z języka polskiego na czeski.

https://www.emako.cz/vesaky-a-hacky-2/skladaci-hacek-do-koupelny--vesak-na-obleceni--rucniky--sigma-wenko/ download:

Arison - marketing internetowy

Regularna współpraca w zakresie tworzenia tekstów z przeznaczeniem na strony internetowe od 5 lat. Zajmuje się pisaniem artykułów, postów na forach internetowych, tłumaczeniami z języka czeskiego i angielskiego.

https://weterynarianews.pl/jak-uszyc-legowisko-dla-psa/ download:

Firma Erizo

Stała współpraca w zakresie tworzenia artykułów tematycznych.

http://erizo.pl/ download:

No reviews.