Magdalena Gajowska

Magdalena Gajowska

Joined on: 2015-12-01
Grodków, Poland
Verified
SKILLS: englisharticleadvertorialblogcategory descrpitioncopywritinge-marketingexpert textguide textproofreadingmarketing textseoservice descriptionspecializedpre-sell textproduct descriptiontext editingtranslationweb site

Opis kategorii - płytki ceramiczne

http://www.victori.pl/all-in-white,c2511.html

Tekst na www - torebki damskie

https://megatorebki.pl/

Tekst na www - folie ochronne

https://3mk.pl/ferya/

Artykuł na bloga - czy warto ubezpieczyć domek letniskowy?

https://kupdomekletniskowy.pl/czy-warto-ubezpieczyc-domek-letniskowy-n-2.html

Poradnik - jakie żelazko wybrać?

https://rankingo.net/zelazka-ranking/

Teksty budowlane

experience: positive | written:

Comment: Polecam, teksty bardzo dobre, zawsze dostarczane terminowo.

Reklama(strona internetowa)

experience: negative | written:

Comment: Zleciłem Pani Magdalenie napisanie prostego artykułu na temat produktów finansowych, gdzie zaproponowałem żeby nie ograniczała swoich kompetencji twórczych co do ilości słów. Dostarczyłem również obszerny Brief tak aby było poruszone dokładnie to czego oczekuje od artykułu i prosiłem o dostarczenie po 8 dniach. Otrzymałem go po 11 dniach, wkurzony bo w Internecie przez 3 dni dzieje się mnóstwo, dodatkowo artykuł pisany dla wyciągnięcia jak największych pieniędzy, kompletnie nie poukładany i nie zachęcający do skorzystania z tych produktów opisujący cały proces za cieżki!!! to jest nie do przyjęcia w sprzedaży. Nie polecam chyba że chcecie otrzymać artykuł na poziomie 16-latka na który się wku***cie! Pani zamiast kolejnych zleceń z mojej strony nie będzie miała nic oprócz negatywnej opinii na którą zapracowała :)

Freelancer's reply: Z Panem Maciejem umówiłam się na ostateczny termin 23 października, przy czym zaznaczyłam, że nie daję gwarancji, że uda mi się przygotować tekst wcześniej, co widocznie nie było zrozumiałe dla zleceniodawcy. Szkoda tylko, że Pan Maciej nie odezwał się do mnie, w celu konieczności naniesienia poprawek, tylko od razu wyraził swoją negatywną opinię. Zapraszam do zapoznania się z przygotowanym tekstem!

Teksty budowlane

experience: positive | written:

Comment: Bardzo pozytywna ocena, współpracuję z Panią Magdaleną od kilku miesięcy, przygotowała dla mnie już ponad 100 materiałów, a liczbę uwag można policzyć na palcach jednej ręki. Polecam!

Tłumaczenie

experience: positive | written:

Comment: Szybkie tłumaczenie zgodnie z umową

6 artykułów na bloga

experience: positive | written:

Comment: Współpraca przebiegła sprawnie. Teksty dostarczone terminowo oraz zgodnie z wyznaczonymi kryteriami. Polecam

See all opinions...