Magic Pixel

Magic Pixel

Joined on: 2015-11-08
Mielec, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe photoshopallegrobannerbussines cardcorporate identitycssdesigngraphicshtmlhtml5javascriptlayout designlayout designleafletslogooverprintpackaging designposterspre-pressslicing htmltemplatesvector graphicsweb designweb site

- Projektowanie stron internetowych Indywidualny, profesjonalny projekt graficzny stron www wykonany w nowoczesnym stylu.

- Tworzenie kompleksowych stron www Kompleksowa, nowoczesna strona internetowa wykonana w technologiach HTML5, CSS3 i JS.

- Projektowanie grafiki komputerowej Profesjonalne projekty graficzne, na potrzeby klienta wykonane w staranny i profesjonalny sposób.

- Instalacja autorskiego systemu CMS Wdrażanie systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią, oraz łatwej obsługi własnej strony.

Potrzebujesz stronę internetową? napisz lub zadzwoń do mnie

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

 1. http://magicpixel.pl
 2. http://stronyinternetowemielec.pl

Przykładowe realizacje:

 1. http://www.wirtualnebiuromielec.pl/
 2. http://psinstalacje.pl/
 3. https://michalrekus.pl/
 4. https://go4here.com/
 5. https://leelen.pl/
 6. http://www.hair-med.pl/
 7. http://taxikolbuszowa.pl/
 8. http://pasierb-bau.pl/
 9. http://akneo.pl/
 10. http://wecarefamily.com/
 11. http://jrtechnology.pl/
 12. http://armon-technika.pl/
 13. http://juliaizmalkowa.com/
 14. http://rozastanco.com/
 15. http://fizjo-team.pl/

Wystawiam Faktury VAT.

Moja strona internetowa

Kompleksowa strona www dla Twojej firmy. Zajmuję się tworzeniem wysokiej jakości stron internetowych z autorskim i bardzo łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią CMS. Możesz być pewien, że każda strona wykonana przeze mnie bez problemu obsłuży tysiące Twoich przyszłych klientów.

Projektowanie stron internetowych

Indywidualny oraz profesjonalny projekt graficzny stron www wykonany w minimalistycznym stylu.

Tworzenie kompleksowych stron www

Kompleksowa, nowoczesna strona internetowa wykonana w technologiach HTML5, CSS3 i JS.

Projektowanie grafiki komputerowej

Profesjonalne projekty graficzne, na potrzeby klienta wykonane w staranny sposób.

Instalacja autorskiego systemu CMS

Wdrażanie systemu CMS do samodzielnego zarządzania treścią, oraz obsługi własnej strony.

http://magicpixel.pl/

Armon-Technika

Firma Armon-Technika jest dystrybutorem części samochodowych związanych z układem napędowym. Posiadamy w naszej ofercie ponad 1000 modeli półosi napędowych, przegubów zewnętrznych i wewnętrznych oraz osłon do przegubów.

http://www.armon-technika.pl/

Michał Rekus

Nasze wyroby wykonane z precyzją i starannością sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania nabierze unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Za pomocą naszych dłoni i umiejętności Twoje marzenie stanie się rzeczywistością…

https://michalrekus.pl/

Róża Stańco

Agencja Artystyczna Róża Stańco - we are one of the most well known agencies in Poland. Many of the widely experienced, professional and very well-liked actors are associated with us. Please feel invited to work with us.

http://rozastanco.com/

Julia Izmałkowa

I believe that NOTHING is more important and practical than knowledge about human nature. You cannot create epic technology if you don't truly and deeply understand how the human mind works.

I am obsessively practical – so I'm an advocate of unlocking human knowledge first, when creating technology, service and brands – that are profitable, useful for people and have positive impact on society.

People THINK that they know how people think and act, but THINKING it is not the same as KNOWING. My mission and everyday job is to translate human behaviour and emotions into actions that span business and marketing.

For years I worked in global advertising agencies. I left because I wanted to do things that matter more that PowerPoint presentations. That’s why, everything I do - myself or in my company IZMALKOWA – I connect knowledge with meaning.

No meaning = no long term business. No knowledge = no innovation and no progress.

I have been nominated for Most Charismatic Person in Business, Person of the Year and for the Business Woman of the year.

http://juliaizmalkowa.com/

Pasierb-Bau

Jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego partnera w budownictwie to dobrze trafiłeś. Nasza Firma dysponuje pełnym potencjałem technicznym , pozwalającąc na podejmowanie najbardziej złożonych przedsięwzięć budowlanych w Polsce i za granicą. W trakcie realizacji projektu współpracujemy z jedną z najlepszych projektantek wnętrz na Podkarpaciu

http://pasierb-bau.pl/

JR Technology

Dla kogo są nasze usługi? Oferujemy precyzyjną obróbkę metali CNC kontrahentom krajowym i zagranicznym. Zapewniamy pełen zakres usług od projektu do gotowego wyrobu.

Najważniejsza jest jakość Rozumiejąc dzisiejszy rynek stawiamy na najlepsze maszyny, oprogramowanie i dopasowanie do wymagań klienta.

http://jrtechnology.pl/

PS Instalacje

Naszych Klientów otaczamy fachową opieką, pomagając im w rozwiązaniu problemów związanych z wyborem i zakupem urządzeń, do wykonania instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujemy się zobowiązani wobec naszego Klienta, aby był zadowolony z całości realizowanych usług, zarówno z doradztwa, wykonawstwa, jak i późniejszej eksploatacji samej instalacji.

http://psinstalacje.pl/

Wirtualne Biuro Mielec

Tworzymy miejsce dla początkujących firm jak i doświadczonych ludzi biznesu. Wirtualne Biuro jest najbardziej ekonomiczną propozycją wynajmu powierzchni biurowej oraz adresu do zarejestrowania swojej firmy w centralnej lokalizacji Mielca.

http://www.wirtualnebiuromielec.pl/

Hair Med

Łysienie jest procesem w większości przypadków uwarunkowanym genetycznie. Bardzo dokładny wywiad będzie pomocny w określeniu planu ewentualnych zabiegów przeszczepów włosów. Każdy pacjent ma indywidualne potrzeby i dla każdego osobno określany jest plan leczenia

Pacjent wychodzi do domu tego samego dnia, nie ma potrzeby stosowania opatrunków i bandaży. Zabiegi wykonywane są w Rzeszowie, mapa dojazdu podana jest w zakładce 'kontakt'. W razie potrzeby możliwa jest rezerwacja pobliskiego hotelu dla pacjentów przyjeżdżających z dalszych odległości

http://www.hair-med.pl/

Leelen

Leelen to wiodąca marka systemów wideo-domofonowych na świecie, HatPol jest wyłącznym dystrybutorem oraz firmą, która wprowadziła produkty Leelen na rynek Polski w 2009 roku. Produkty Leelen cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość urządzeń oraz bezawaryjność.

Elektronika jest produkowana na maszynach marki Bosch oraz Simens, głównie w technologii SMD, dodatkowo pcb w bramofonach posiada zabezpieczenie przed korozją, co pozwala ciszyć się stabilną praca przez wiele lat. Leelen korzysta tylko i wyłącznie z podzespołów najlepszych producentów na świece np.: matryce LCD/TFT marki SHARP, przetworniki marki SONY.

https://leelen.pl/

Akneo

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę Naszej Firmy. Oferta Firmy „AKNEO” Krzysztof Piekarski Skierowana jest do firm budowlanych, hurtowni, firm zajmujących się sprzedażą, produkcją i montażem okien, firm kamieniarskich, architektów, projektantów jak i również dla klienta indywidualnego.

http://www.akneo.pl/

Wykonanie ulotki

experience: positive | written:

Comment: Współpraca kilkakrotnie przebywała bez żadnych zarzutów. Wszystkie zlecenia wykonane profesjonalne i zawsze w terminie. Zdecydowanie polecam!

Wykonanie strony internetowej Leśna Baza

experience: positive | written:

Comment: Całe zlecenie na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam.

Wykonanie strony internetowej

experience: positive | written:

Comment: Witam, Polecam wszystkim Pana Łukasza, solidnie i terminowo wykonał zlecenie - ponadto wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do mojej osoby :).. Pozdrawiam

Wykonanie projektu graficznego strony-wizytówki

experience: positive | written:

Comment: Bardzo pozytywna współpraca - wykonawca uczciwy, sumienny, terminowy, cały czas dostępny do kontaktem. Jakość prac na bardzo wysokim poziomie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam współpracę z tym Panem.

See all opinions...