martyna_martyna

martyna_martyna

Joined on: 2018-10-24
Gdańsk, Poland
Not verified

Dzień dobry :)

Wraz z moim zespołem na co dzień zajmujemy się wizerunkiem internetowym marek oraz osób. Dokładam wszelkich starań, aby stworzyć profile o spójnej treści, które zachęcą odbiorców do interakcji, a w późniejszym etapie pozwolą na pozyskanie klientów. Pierwszym krokiem rozpoczęcia współpracy jest ustalenie szczegółów tego jak ma być postrzegana marka, jakim językim dotrzeć do grona odbiorców, jakie typy postów powinny się pojawiać na profilu. Tworzymy profile zarówno na Facebooku jak i Instagramie czy Twitterze.

Dodatkowo proponujemy obsługę płatnych kampanii Facebook Ads, które z odpowiednio dobraną grupą docelową i dobrze dobranymi pozostałymi parametrami pozwolą na dotarcie do większej ilości odbiorców, pozyskanie nowych fanów oraz klientów.

Zapraszam do podjęcia współpracy w zakresie copywritingu oraz obsługi profili social media. Oferuję teksty z uwzględnieniem słów kluczowych, zarówno te blogowe, jak i opisy na stronę. W prowadzeniu social mediów proponuję specjalnie przygotowane grafiki oraz teksty przyciągające uwagę i wzywające fanów do interakcji.

Zlecenia wykonywane są rzetelnie i terminowo, zawsze z najwyższą starannością.

Zapraszam do kontaktu

Przykładowe teksty opublikowane na blogach

download:

Przykładowe grafiki przygotowane na fanpage Facebook

download:

No reviews.