Mateusz Franusik

Mateusz Franusik

Joined on: 2020-02-14
Radzionków, Poland
Verified
SKILLS: 3dadobe illustratoradobe indesignadobe photoshopbannerblogbussines cardcmscopywritingcorporate identitycrmcssdesigndtpeditingfanpagegraphicshtml5illustrationsjavascriptjoomlalayout designlayout designleafletslogomodeling 3Donline shoppackaging designphpportalposterspre-presspre-sell textproduct descriptionrenderingretouchseoservice descriptionslicing htmlslicing psdsocial mediatemplatestext editingtypographyunity3Dvector graphicsweb designweb sitewordpress

Witam, grafiką zajmuję się od 7 lat, doskonale znam wszystkie programy graficzne zarówno te do grafiki rastrowej jak i wektorowej. Zajmuję się również projektowaniem oraz edycją stron internetowych. Grafiką zacząłem interesować się już jako dziecko w wieku 13 lat tworzyłem swoje pierwsze pracę, później zacząłem się interesować tworzeniem stron www. Biorąc pod uwagę moją pasję jaką jest grafika wybrałem szkołę która dawała mi dużo możliwości nauki w tym kierunku. W szkole nauczyłem się wielu nowych nie znanych mi do tej pory zagadnień, lepiej nauczyłem się posługiwać programami co znacznie przyspieszyło moją pracę. Jeszcze w szkole uczestniczyłem w praktykach w firmie O&S Computer Soft, która zajmuję się tworzeniem stron internetowych, doświadczenie wyniesione z tej firmy dało mi naprawdę wiele. Pracowałem również w drukarni "Matura" nauczyłem się tam wydruku, obsługi maszyn a także co najważniejsze obsługi klienta. Aktualnie zajmuję się grafiką jako freelancer, tworze różne rzeczy dla klientów, zaczynając od prostych wizytówek a kończąc na złożonych stronach internetowych.

Jeśli czegoś potrzebujesz wejdź w zakładkę kontakt i do mnie napisz lub zadzwoń, gwarantuje 100% zadowolenia oraz szybki czas realizacji.