Patryk Zalaszewski

Patryk Zalaszewski

Joined on: 2019-06-13
Koszalin, Poland
Verified

Copywritingiem zajmuję się od ponad 6 lat, pracując zarówno jako freelancer, jak i w agencji SEO (na stanowisku starszego copywritera SEO). Mogę dostarczyć teksty doskonale zoptymalizowane pod kątem SEO (frazy kluczowe w śródtytułach, w tytule, w treści, ich odmiany itd - w agencji zajmowałem się również analizą SEO, dlatego znam działanie algorytmu Google na wylot).

Moją wiedzę na temat SEO oraz copywritingu można sprawdzić w moim portfolio, w którym znajdują się linki do blogów PAQ-Studio oraz Redseocopy, w których poruszam zagadnienia związane z SEO oraz copywritingiem sprzedażowym.

Gwarantuję teksty przyjazne użytkownikowi, a jednocześnie “skrojone” pod robota Google. Z terminowością zleceń nie ma żadnego problemu - teksty zawsze są sprawdzane i wysłane w umówionym terminie. Jeśli jest taka potrzeba, gotowe teksty mogę wysłać kolejnego dnia. Copywriting to mój zawód, który wykonuję tak, aby nie wstydzić się podpisania pod swoją pracą. Nie traktuje jej dorywczo ani z przymrużeniem oka. Dobrze wiem, czym jest SEO. Dowodem mogą być choćby moje artykuły na firmowych blogach: https://redseocopy.pl/blog/ oraz https://paq-studio.com/blog/.

Najważniejsze informacje o mnie:

  • doświadczenie przy prowadzeniu rozbudowanych kampanii SEO,
  • doświadczenie w redagowaniu tekstów z trudnych branż (kurtyny spawalnicze, obróbka metalowa, europalety itp.),
  • doświadczenie w pisaniu artykułów na blogi dot. zróżnicowanych branż (podróże, moda, kultura, zwierzęta, lifestyle),
  • liczne publikacje specjalistycznych artykułów z zakresu copywritingu SEO na blogu Redseocopy oraz Paq-Studio,
  • ukończone szkolenie z zakresu “Copywritingu sprzedażowego” prowadzone przez Pawła Tkaczyka - jednego z najlepszych specjalistów z zakresu marketingu sprzedażowego,
  • publikuję również w prestiżowym magazynie Void!Magazine.

Artykuły na blogu Redseocopy

Na portalu https://redseocopy.pl/blog/ można znaleźć moje specjalistyczne artykuły dotyczące branży SEO oraz copywritingu.

https://redseocopy.pl/blog/ download:

Artykuły na blogu PAQ-Studio

Na blogu PAQ Studio, czyli jednej z najlepszych agencji SEO w Polsce, można znaleźć moje artykuły, które dotyczącą szeroko rozumianej branży SEO. Znajdą tam Państwo m.in. artykuły na temat eksperymentów rosyjskiej wyszukiwarki Yandex ze zrezygnowaniem z linków, jako elementu mającego wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania, czy o DuckDuckGo, czyli wyszukiwarce, która w założeniu miała być największą konkurencją dla Google.

https://paq-studio.com/blog download:

Void! Magazine

Na co dzień współpracuję także z magazynem Void! Magazine, w którym prowadzę swój stały cykl artykułów na temat autorskiego kina z całego świata.

https://www.voidmagazine.pl/2019/05/28/lewiatan-hiob-mieszka-dzis-w-rosji/ download:

No reviews.