Paula Zambrzycka

Paula Zambrzycka

Joined on: 2018-04-28
Głogów, Poland
Verified
SKILLS: articleblogbuzzmarketingcopywritingeditingfanpagepre-sell textproduct descriptionseosocial mediatext editing

Ahoj, dzień dobry, witam!

Tworzenie tekstów to moja wielka pasja, w której realizowałam się już w trakcie studiów dziennikarskich. Wraz z końcem 2017 roku przerzuciłam się w 100 % na copywriting, a praca w charakterze freelancera umożliwia mi wykonywanie zleceń terminowo. Do każdego zadania podchodzę zawsze bardzo profesjonalnie.

Chętnie podejmę się pisania artykułów na różnego rodzaju strony internetowe oraz dla e-sklepów. Zajmuję się głównie tworzeniem artykułów tematycznych, pozycjonowanych pod seo, sponsorowanych bądź specjalistycznych. Dodatkowo koryguję i redaguję teksty - przeredagowałam w całości m.in. powieść przygodowo-fantastyczną "7 Kropli Życia" oraz biografię "Byłem Tygrysem".

Chętnie poprowadzę również konta firmowe w social mediach - znam się na tym, jak... mało kto! Zwłaszcza, że od 28 czerwca 2018 prowadzę swoje konto na Instagramie, które liczy już ponad 10500 followersów. Dobrze wiem, jak wykorzystać narzędzia marketingowe, a Instagram znam od każdej strony. To przekłada się na coraz więcej aktywnych użytkowników, obserwujących mój profil! :)

Bardzo dobrze znam zwłaszcza branżę turystyczną - od 2008 roku zwiedzam różne zakątki na mapie świata, prowadząc media społecznościowe związane właśnie z moimi podróżami: https://www.instagram.com/byledowylotu/. Od kwietnia 2019 prowadzę również coraz bardziej popularny w podróżniczym środowisku, autorski blog: https://byledowylotu.wixsite.com/byledowylotu.

Bardzo dobrze orientuję się również w tematyce budownictwa oraz gier komputerowych (głównie opisy gamingowe). Współpracowałam już z wieloma popularnymi markami, które zajmują się owymi dziedzinami (zarówno polskimi, jaki i zagranicznymi, m.in. SEDOC LLC z Miami).

Zapraszam do kontaktowania się ze mną w celu poznania mojej całej oferty. Z chęcią przedstawię Państwu kilka moich realizacji i zaproponuję dopasowaną do oczekiwań ofertę. Myślę, że bez problemu się dogadamy! ;)

Autorski blog podróżniczy - https://byledowylotu.wixsite.com/byledowylotu

download:

No reviews.