Robert Orliński

Robert Orliński

Joined on: 2018-03-09
Mosina, Poland
Verified
SKILLS: cmscodingcsshtmlhtml5javascriptonline shopslicing htmlweb developmentweb sitewebsite administrationwordpress

Web developer, który nie boi się wyzwań. Z Każdym dniem rozwijam się, aby tworzyć estetyczne, zoptymalizowane oraz dostępne strony internetowe, które pozwolą Ci zaistnieć w internecie i znacząco zwiększyć wyniki Twojej działalności.

Moje portfolio możesz znaleźć pod tym oto adresem. Dodatkowo dzielę się zdobytą wiedzą na blogu, pomagając innym osobom w tworzeniu lepszych witryn.

Portfolio

Moja wizytówka w sieci, na której możesz lepiej mnie poznać, sprawdzić co dokładnie oferuję oraz przejrzeć stworzone projekty. Przy jej tworzeniu z całych sił starałem się, aby całość była jak najbardziej estetyczna, intuicyjna oraz dostępna.

Na początku prac nad stroną internetową przygotowałem fizyczny szkic na kartce, który później został przeniesiony do programu graficznego. Szablon, który powstał przeszedł sporą ilość zmian, po których całość została przeniesiona na kod i tak oto powstała ostateczna wersja witryny.

Technologie użyte podczas jej tworzenia to standardowo HTML oraz CSS wzbogacony o preprocesor Sass. Dodatkowy JavaScript wzbogacony o technologię Ajax sprawia, że cała witryna lepiej reaguje na poczynania użytkownika, a PHP obsługuje formularz kontaktowy po stronie serwera.

https://robertorlinski.pl/

Szablon WordPress

Poza tworzeniem witryn internetowych uwielbiam dzielić się wiedzą. Dlatego powstał blog, dla którego stworzyłem dedykowaną szatę graficzną wzbogaconą o tylko te funkcje, które są potrzebne, dlatego całość działa znacznie szybciej od standardowego motywu i daje mi pełną kontrolę.

Na początku zebrane myśli przelałem na kartkę w postaci szkicu podstron zawartych w motywie, po czym od razu przystąpiłem do kodowania. Oczywiście podczas prac nie mogło obyć się bez poprawek lub nawet diametralnych zmian już po zakodowaniu całej witryny.

Podstawę witryny stanowi HTML oraz CSS usprawniony o preprocesor Sass. JavaScript sprawia, że motywie lepiej reaguje na poczynania użytkownika, a za działanie po stronie serwera odpowiada PHP. Ten ostatni komunikuje się z WordPressem, o którego cała witryna została oparta.

https://blog.robertorlinski.pl/

M2Stream

Spółka M2Stream działa w branży budowlanej, wykonuje instalacje sanitarne i zajmuje się instalacją klimatyzacji oraz ciepłem technologicznym. Pracą, którą miałem dla niej wykonać okazało się stworzenie witryny, łączącą w sobie trzy cechy: jak najlepsze przedstawienie marki, przyjemność dla użytkownika oraz bardzo łatwą edycję dla administratorów.

Po rozmowach z zarządem spółki przystąpiłem do szkicu witryny, który chwilę później został przeniesiony na kod witryny. Po utworzeniu statycznej strony internetowej całość została oparta o WordPress i odpowiednio skonfigurowana.

Jak zawsze podstawą tej strony internetowej okazały się technologie takie jak HTML oraz CSS. Dodatkowy JavaScript sprawił, że witryna stała się bardziej interaktywna, a proces tworzenia został znacznie usprawniony przez framework Bootstrap oraz preprocesor CSSa - Sass. Pod koniec wszystko zostało zintegrowane z najpopularniejszym systemem zarządzania treścią - WordPressem.

http://m2stream.pl/

Centrum Edukacji Oxford

CEO szkoły językowej Centrum Edukacji Oxford zaprosiła mnie do współpracy w celu stworzenia strony internetowej, która będzie wiernie odzwierciedlać wizerunek firmy i udostępni odpowiednie informacje przyszłym i obecnym klientom. W efekcie powstała prosta i zarazem estetyczna witryna prezentująca markę z jak najlepszej strony.

Po przyjęciu projektu odbyłem kilka dłuższych rozmów, które miały określić zawartość oraz zamysł z jakim postała strona internetowa. Po podpisaniu umowy przystąpiłem do prac, rozpoczętych od wstępnego szkicu witryny, który później przerodził się w projekt realny oraz stworzony od podstaw. Całość oczywiście została przystosowana do urządzeń mobilnych oraz wyszukiwarek internetowych.

Za zawartość witryny oczywiście odpowiada HTML, a CSS dopełnia ją od strony wizualnej. Dodatkowo cały proces został przyspieszony, przez użycie frameworka Bootstrap. Za animacje oraz mechanikę witryny odpowiada JavaScript, wspierany przez bibliotekę jQuery.

http://centrum-edukacji-oxford.pl/

Strona internetowa dla firmy M2Stream.

experience: positive | written:

Comment: Zlecenie wykonane PERFEKCYJNI, Pełen profesjonalizm

Freelancer's reply: Dziękuję bardzo! Praca z Państwem to czysta przyjemność.

See all opinions...