SARNETSKI

SARNETSKI

Joined on: 2018-01-09
Siciny, Poland
Verified
SKILLS: blogcmscsshtmlhtml5javascriptjoomlamagentoonline shopphpweb sitewoocommercewordpress

Tworzymy responsywne i nowoczesne strony internetowe, oparte o przyjazny CMS i nowatorskie rozwiązania programistyczne, oraz ciekawy wygląd. Nasze projekty wpadają w oko, a co najważniejsze są przejrzyste i przyjazne dla odbiorcy. Nasi klienci są zadowoleni i chętnie nas polecają, nie tylko ze względu na wysoką jakość usług, ale i cenę, która jest bardzo atrakcyjna. Wykonamy dla Państwa każdy typ strony internetowej, bez względu na poziom skomplikowania!

Biuro Rachunkowe Natalia Bachowska

Wykonaliśmy profesjonalną stronę dla biura rachunkowego. Fundamentem projektu jest CMS WordPress z autorskim Panelem Klienta. Dostosowaliśmy stronę do potrzeb klienta, czyli zastosowaliśmy minimalizm z modernistycznym wyglądem. Całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i nowocześnie, a przede wszystkim jest przejrzysta i czytelna.

https://biuronatalia.pl/

STAINGAZ - Wprowadź ciepło do swojego domu!

Wykonanie strony dla firmy "STAINGAZ", która zajmuje się instalacją i serwisem kotłów grzewczych na terenie całego kraju.

https://www.staingaz.pl/

MSARNECKA | Blog tematyczny

Stworzenie bloga internetowego o tematyce "Rękodzieło". Prosty wygląd gdyż strona jest kierowana do grupy odbiorców w każdym przedziale wiekowym. Silnik, który odpowiada za prawidłowe działanie bloga to oczywiście "wordpress", który został stworzony do takich projektów.

http://www.msarnecka.pl/

No reviews.