Social WebLife

Social WebLife

Joined on: 2019-02-26
Gdynia, Poland
Verified
SKILLS: adobe premierseosocial mediasocial media marketingSony Vegas

Social WebLife to mała firma zajmująca się promocją oraz marketingiem marek w Social Mediach. Nasi specjaliści posiadają ponad pięcioletnie doświadczenie w budowaniu społeczności internetowej oraz w tworzeniu pozytywnego wizerunku naszych klientów. Portale społecznościowe nie mają przed nami tajemnic. Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie oraz Google Ads. Dobrze zrealizowana kampania reklamowa przyciągnie do Twojej oferty osoby potencjalnie nią zainteresowane oraz zwiększy rozpoznawalność Twojej Marki.

Kanał Magdalena Augustynowicz

Nazywam się Magdalena Augustynowicz, mam 30 lat i choruję na Wrodzoną Łamliwość Kości. Pomimo tego, że moje życie czasami wygląda inaczej staram się żyć normalnie i jak najbardziej aktywnie :) Jestem niespokojnym duchem i nie lubię stagnacji. Tematyka mojego kanału jest zróżnicowana, ponieważ mam rozległe zainteresowania.

Lubię nagrywać daily vlogi gdzie pokazuje moje codzienne życie, opowiadam ciekawe historie lub śmieszne sytuacje. W podróży nagrywam vlogi dokumentując swoje przygody oraz pokazuje że osoba na wózku może zwiedzać świat :)

Staram się poruszać problemy osób niepełnosprawnych. Wpierać osoby z różnymi dysfunkcjami, dawać im światło które prowadzi ich do lepszego, szczęśliwszego życia oraz przełamania barier które tkwią w ich umyśle.

Interesuję się muzyką, organizacją czasu i prowadzeniem Bullet Journalu. W filmach polecam dobre książki, seriale, telenowele i kosmetyki. Jak każda kobieta lubię zakupy więc na kanale często pojawiają się haule zakupowe.

https://www.youtube.com/c/magdalenaaugustynowicz

Instagram Magdalena Augustynowicz

Magdalena Augustynowicz YouTuber ♿ 🎬 Youtube: Magdalena Augustynowicz 👤 FB: MagdalenaAugustynowiczYT 📫 Email: magdalena.augustynowicz.yt@gmail.com www.youtube.com/c/magdalenaaugustynowicz

https://www.instagram.com/magunia88/

No reviews.