Tajemniczy Użytkownik

Joined on: 2018-06-08
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: blogenglishguide textmarketing textpre-sell textproduct descriptionservice descriptionswedish

I have a wide experience in writing both in Polish and English. For 8 years I was writing various types of texts such as brochures, blog posts and promotional materials. I am capable of writing about wide range of topics; my favorites include health, food, motivation and home&garden. I also enjoy translating from English to Polish, which I did for magazines, websites as well as publishing house Mani with 2015 book „Moc Dakini” (Dakini Powier”, Martina Haas, 2015). I really love to write and grow in this field, which is the best guarantee that I will put my heart into it.

Portfolio medyczne

jestem zainteresowana współpracą jako autorka tekstów. Do tej pory pisałam m.in. dla portali takich jak Gazetapraca.pl, Wp.pl, Onet.pl i wielu serwisów o zdrowiu i urodzie: m.in. Vita.pl, Medigo.pl, Znamlek.pl. Pisałam też teksty eksperckie na temat składu i produkcji kosmetyków dla miesięcznika "Chemia i Biznes"; przygotowywałam tłumaczenia dla pisma „Czego lekarze ci nie powiedzą” i materiały marketingowe dla jednego z dystrybutorów suplementów ekologicznych. Na zlecenie klienta komercyjnego (ghostwriting) stworzyłam e-book o wpływie antyoksydantów na zdrowie i urodę, a dla jednej z klinik medycyny estetycznej teksty po angielsku na stronę. Załączam kilka przykładowych tekstów mojego autorstwa dotykających tematu zdrowia: http://ciaza.siostraania.pl/witamina-d-w-ciazy/ https://www.znamlek.pl/artykuly,jak-dbac-o-wzrok-1061.html https://goniec.com/wiadomosci/ciekawostki/20678-szkorbut-i-krzywica-wracaja

download:

Portfolio finansowe

jestem zainteresowana współpracą jako autorka tekstów. Do tej pory pisałam na zlecenie portali takich jak Gazetapraca.pl, Centrumrekrutacyjne.pl, Wp.pl, Onet.pl, Jobs.pl i wielu innych. W wolnych chwilach prowadzę bloga udajesie.com.

Załączam kilka przykładowych tekstów mojego autorstwa i CV:

http://planetabezvat.pl/zakladasz-firme-sprawdz-co-mozesz-wziac-w-leasing/ http://inwestycje.pl/kredyty_mieszkaniowe/Na-co-powinienes-uwazac-przy-kredycie-hipotecznym;312995;0.html https://www.bankier.pl/wiadomosc/Stylowe-marki-polskie-wino-2363720.html http://www.centrumrekrutacyjne.pl/artykuly/rynek-pracy/-gdzie-jest-raj-dla-programistow/ https://goniec.com/wiadomosci/spoleczenstwo/26347-dlug-ktory-wraca-po-latach https://targimieszkaniowe.net/artykuly/mieszkanie-jako-sposob-na-emeryture/126/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

download:

Oferta pisania postów na blogi

download: Treści_na_bloga_oferta_SG.pdf

Oferta prowadzenia profilu na Facebooku

download: Oferta_prowadzenie_FB_SG.pdf

Oferta - teksty na stronę

download: Oferta_strona_SG.pdf

No reviews.