Tomek Web Developer UX

Tomek Web Developer UX

Joined on: 2015-06-23
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe indesignadobe photoshopadvertising textsagile developmentanimationbannerbootstrapbussines cardc#cakePHPcmscodingcopywritingcorporate identitycssdatabasesdesigndjangodomain namee-commerceeditinge-marketingenglishfacebookfanpagefrontendgamesgermangraphicshtml5illustrationsinfographicsjavascriptlayout designlinuxlogomotion graphicsmysqlonline shoppayment modulephppolishportalpostgresqlpre-sell textprestashopprintingprivate lessonsproduct descriptionpythonretouchrubyseoserverserver administrationserviceslicing htmlslicing psdspecializedsqltemplatestranslationtypographyuser experienceVB.netvector graphicsweb applicationweb designweb developmentweb sitewebsite administrationwindows phonewoocommercewordpressxml

Cześć. Mam na imię Tomek. Zajmuje się projektowaniem stron od ponad 10 lat a grafiką użytkową i obróbką wraz z animacjami od ponad 15 lat.

Moje podejście do tworzenia różnego rodzaju projektów na przestrzeni lat przeszło gruntowny lifting. Do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Codziennie odkrywam nowe, inspirujące rozwiązania, które chętnie testuję i wdrażam w projektach moich klientów.

STRONY I APLIKACJE Projektuję każdy piksel od podstaw, aby Twoi klienci doświadczyli wyjątkowej i niezapomnianej zabawy.

GRAFIKA I SOCIAL MEDIA Buduję relację z klientami za pomocą nowoczesnych technik i wybieram odpowiednie narzędzie do pracy.

PLATFORMY E-COMMERCE Upewnienie się, że używasz odpowiedniego narzędzia do pracy, a także zapewniasz użytkownikom bezproblemową obsługę, może przynieść sukces w Internecie.

Kreatywnie i użytecznie Od ponad 4 lat zajmuje się projektowaniem użytecznym (web design ux) oferując klientom kompleksowe usługi projektowania pod indywidualne zamówienia z nakierowaniem na realizację celów biznesowych.

Wieloletnie doświadczenie Moje doświadczenie opiera się na wieloletnim tworzeniu sklepów e-commerce, serwisów, katalogów www, wyszukiwarek i stron korporacyjnych pod indywidualne zamówienie. Tworzę nieszablonowo z uwzględnieniem interakcji użytkownika na stronie www, śledząc i analizując cały proces od momentu wejścia użytkownika na stronę po finalną realizację danego celu, bądź zamówienia w witrynie.

Firmy i partnerzy Pracowałem jako niezależny projektant i współtwórca od międzynarodowych korporacji po niezależnych sprzedawców detalicznych działających w różnych branżach przemysłu. Moje witryny udowodniły, że zwiększają sprzedaż i są doskonałym zwrotem z inwestycji. Moje doświadczenia potrafię dostosować do Twojego produktu.