TRZYKROPKI Grzegorz Adamczyk

TRZYKROPKI Grzegorz Adamczyk

Joined on: 2019-02-25
Wólka Kozodawska, Poland
Verified
SKILLS: adobe photoshopadobe premieradvertisement videoadvertising photographyfine-art photography food fine-artmarketing photographyphotographyphotomontageportrait photographypromotional videoreportage photography video editingvideo editingvideo production

Nazywam się Grzegorz Adamczyk. Od wielu lat z pasją tworzę filmy i materiały wideo. Jestem dokładny i sumienny. Staram się zrobić każdy projekt i film tak, aby zawsze go pamiętać i nigdy się go nie wstydzić.

Zachęcam do obserwowania mojej firmy na profilach społecznościowych i odwiedzenie mojej strony internetowej. Znajdziecie Państwo tam wszystkie aktualności:

1) WWW: http://trzykropki.com 2) Facebook: https://www.facebook.com/TrzykropkiCom/ 3) Instagram: https://www.instagram.com/trzykropki_com/

Zazwyczaj otwartość we współpracy pomiędzy zleceniodawcą, a wykonawcą ma kluczowe znaczenie dla jakości powstającej produkcji. Od 2004 roku tworzę filmy o szerokim spektrum zastosowań i zróżnicowanej stylistyce. Staram się by moje filmy (podobnie jak fotografia) były proste w formie i przekazie. By były coraz lepsze – opierały się na wiedzy, doświadczeniu i estetyce. Aby docierały skutecznie do dedykowanego widza. Nie chciałbym nazywać siebie firmą – jestem przede wszystkim osobą, z którą kompleksowo będziecie prowadzić rozmowy i wszelkie ustalenia.

Ukończyłem 5-letnie technikum o specjalności elektronika i systemy cyfrowe. Następnie ukończyłem studia magisterskie w Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia społeczna. W ramach programu studiów ukończyłem dwie specjalizacje: komunikację społeczną w mediach (prasa, radio, telewizja) oraz stosowaną psychologię twórczości. Od szkoły średniej fotografowałem aktywnie, a w trakcie studiów zacząłem uczyć się pracy z kamerą i montażu. Te pozornie odległe dziedziny wiedzy bardzo dobrze się uzupełniają. Jako technik radzę sobie z aspektami technicznymi w studio, czy pracy na planie, okablowaniem, oświetleniem itp., a wiedza humanistyczna i zainteresowania udoskonala przekazy medialne i kształtowanie klarowności odbioru treści filmowych.

Jestem autorem i współautorem kilku filmów dokumentalnych. Dobrze nawiązuję kontakt ze współpracownikami na planie oraz bohaterami opowieści filmowych, często o odmiennych charakterach i z bardzo odległych środowisk. Jestem cierpliwy i szanuję ludzi. Umiem odnaleźć się w różnych sytuacjach i radzić sobie problemami, jakie mogą pojawić się na planie. Od wielu lat współpracuję z redakcjami portali internetowych, gdzie tworzę materiały wideo (kompleksowo), programy cykliczne, często także ich koncepcję. Obsługuję tzw. wirtualne studio (green screen), oświetlenie, mikrofony, mikser audio i wideo itp. Każdego dnia rozmawiam z bardzo różnymi ludźmi. W ramach współpracy z redakcjami obsługuję również kongresy branżowe, tworzenie materiałów na wyjazdach w całej Polsce (także studio „plenerowe”- wyjazdowe do nagrań wywiadów).

Przez kilka lat współpracowałem z dużymi firmami międzynarodowymi (branża fryzjerska, kosmetyczna, moda, make up) w zakresie adaptacji filmów do rynku polskiego (nowe produkty wchodzące na rynek polski, napisy polskie, wymiana grafiki, przemontowanie itp.). Tworzyłem materiały dla działów marketingu i sprzedaży, które służyły do szkoleń pracowników, prezentacji wyników, reklamy w salonach np. fryzjerskich. Moje materiały były dołączanie do czasopism branżowych, stanowiły oprawę multimedialną eventów i konferencji oraz konkursów o prestiżowym charakterze. Niestety nie mogę ich upublicznić, ale mogę pokazać bezpośrednio. Zatem mam doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym i rozumiem specyfikę pracy z dużą organizacją.

Dokumentowałem na potrzeby making of (filmu o filmie), ujęcia z pracy nad reklamami telewizyjnymi, teledyskami oraz filmami fabularnymi. Powstawały z tego mini-teledyski pokazujące klimat planu, wykorzystany sprzęt, pracę ekipy i twórczą atmosferę. Brałem udział przy realizacjach LIVE ze studia do internetu lub targów branżowych np. dzień komentarzy powyborczych, debaty lub telewizja na targach branżowych. Mam doświadczenie w realizacjach streamingu wideo z wyników kwartalnych największych banków w Polsce, wydarzeń z ministerstw, instytucji państwowych, czy spółek giełdowych.

Kilka z moich filmów edukacyjnych oraz filmy dokumentalne zostały wydane na DVD. Dokumenty były wyświetlane na pokazach otwartych, w domach kultury oraz na festiwalowych pokazach konkursowych. Pracowałem samodzielnie i w zespołach, w strugach deszczu i w ciepłym studio, w scenografiach rzeczywistych i tych wirtulnych. Z różnymi bochaterami, różnymi współpracownikami.

Staram się zawsze, aby umieć odnaleźć się w każdym zakątku filmu. Na planie, współpracując z ludźmi oraz przy komputerowej postprodukcji, pozostając w towarzystwie komputera, nocnej wyobraźni i kubka kawy.

Od lat wykorzystuję tylko legalne oprogramowanie firmy ADOBE i mam zarejestrowaną działalność gospodarczą. Jestem żonaty i mam trójkę dzieci. Moja żona tworzy lalki artystyczne, które pokazuje na wystawach w Europie. Prowadzę dla niej stronę www i wykonuję zdjęcia na jej potrzeby i do katalogów wystaw. Mieszkamy w podwarszawskim Zalesiu.

Zapraszam do współpracy. Grzegorz Adamczyk

TRZYKROPKI Grzegorz Adamczyk - działalność gospodarcza

Oferta jest skierowana do osób prywatnych, blogerów, Vlogerów i małych oraz średnich firm.

PRODUKCJA: – rejestracja ujęć na zlecenie do formatu 4K

– rejestracja komentarzy (wypowiedzi, tzw. „setki”), wywiadu – rozmowy, debaty itp.,

– realizacje LIVE „na żywo” (szkolenia przez internet, debaty, wyniki kwartalne spółek etc.) + streaming (WWW, Facebook, YouTube, Twitter) + zapis Full HD

– obsługa medialna wydarzeń (obsługa osób, firm lub organizatora) – tworzenie materiałów zleconych.

– kompleksowa produkcja filmów do różnych zastosowań (dokumentalnych, produktowych, edukacyjnych, biograficznych, promocyjnych, making of)

POSTPRODUKCJA:

– postprodukcja materiału: montaż + przemontowanie, kolorowanie, udźwiękowienie, napisy, etc.

– konwersje wideo (dopasowanie specyfikacji do określonych wymagań) w zakresie rozdzielczości, rozmiaru (bitrate), proporcji, formatu wideo i audio

KONCEPCJA:

– produkcja materiałów foto i / lub wideo do publikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych – Facebook, Instagram, YouTube. Obsługa kanałów społecznościowych.

– tworzenie narzędzi multimedialnych dla działów sprzedaży, PR i marketingu.

– wsparcie/edukacja/szkolenia w samodzielnym tworzeniu treści foto / wideo w firmach na potrzeby własne.

http://trzykropki.com/

REPORTAŻ: JUSTYNA STOSZEK – LASY ZAMKNIĘTE W NACZYNIU

– Dbam o to, by moje lasy rosły w lesie, jestem gotowa na przypadek, czasem rośliny same wsiewają się w butlę. Mam swoje tajemnicze miejsca, gdzie powstają moje lasy – mówi Justyna Stoszek z Forest Forever.

https://vimeo.com/238568252

Wideoprezentacja sztuki lalkarskiej - RGAdolls.com

Krótka, nastrojowa, prezentacja lalek polskiej artystki Renaty Gołaszewskiej-Adamczyk. "Lalki znaczyły zawsze dla mnie bardzo wiele. Były lekiem na samotność, sposobem na radość. Jak byłam małą dziewczynką, bardzo lubiłam sie nimi bawić. Już wtedy doszukiwałam się w nich duszy. Dla mnie najpiękniejszą istotą na świecie jest dziecko. Pewnie dlatego zostałam pedagogiem. Lubię się przyglądać ludziomi, szukać w nich prawdy i piękna. Myślę, że właśnie dlatego wybrałam sobie ten rodzaj sztuki" - pisze o sobie Renata Gołaszewska-Adamczyk

Produkcja: Trzykropki.com

https://vimeo.com/317776014

Making of teledysku do utworu "Za wolność" zespołu Luxtorpeda.

"To dla nas ważny utwór, choć punktem wyjścia dla niego jest Powstanie Wielkopolskie, tak naprawdę składamy w nim hołd wszystkim męczennikom w walce o wolność na całym świecie -- mówi Robert LITZA Friedrich. Produkcja: Trzykropki.com / Grzegorz Adamczyk

https://vimeo.com/317775397

Centrum Pieniądza w Narodowym Banku Polskim

Centrum pieniądza NBP to placówka edukacyjna, gdzie zwiedzający mogą zobaczyć jak wyglądały pierwsze monety i banknoty oraz dowiedzieć się więcej m.in. o procesach mikro i makro ekonomicznych czy też giełdzie. Reporter: Anna Drozd, Realizacja: Grzegorz Adamczyk / Trzykropki.com dla Bankier.pl

https://vimeo.com/238568098

Zwiastun filmu dokumentalnego pt. Lalki nie są do zabawy

Opowieść o sześciu artystkach i ich lalkach. Lalki artystyczne nie odtwarzają ról teatralnych, nie służą do zabawy, lecz jak obraz czy rzeźba mają być oglądane, podziwiane, intepretowane. Z gałganków, masy solnej, owczej wełny, modeliny, gliny, drewna, ścinków materiału, z papieru. Ze wszystkiego można stworzyć lalkę, dzieło sztuki bardzo bliskie człowiekowi, bo pierwowzorem lalki musi być człowiek. Każda z bohaterek tworzy na swój własny niepowtarzalny sposób, każda stara się przekazać swojej lalce cząstkę tego, jak widzi świat i w nim człowieka. Film przedstawia sylwetki twórców i stanowi zarazem przewodnik po nowej na polskim gruncie sztuce tworzenia lalek, unikalnej sztuce.

Scenariusz i reżyseria: Jan Strękowski, Zdjęcia i montaż: Grzegorz Adamczyk Muzyka Klaudia Gaugier

https://vimeo.com/240927667

PROMOCJA DZIAŁAŃ CSR HOTELU DOUBLETREE BY HILTON WARSAW

Wspierajmy razem! Przedstawiamy CIASTECZKOWE PRZEPISY – to nasza i firmy MIELE.pl akcja charytatywna na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Kup karty z przepisami w naszej recepcji, upiecz pyszności z rodziną w domu i włącz się do akcji! Dzięki temu wspólnie odmalujemy szare sale i korytarze dla Małych Pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka. — Let’s help together! We present COOKIE RECIPIES – our and our partner’s MIELE.pl charity project in favour of The Children’s Memorial Health Institute. Buy cards at the hotel’s front office, bake delicious treats with your family at home and join us! Therefore we can repaint The Children’s Memorial Health Institute’s gray hallways and rooms for the Little Patients. Kompletna realizacja dla Agencji TOMATO

http://trzykropki.com/portfolio/dzialania-csr-doubletree-by-hilton-warsaw/

FILM PROMOCYJNY: KOLACJA CHARYTATYWNA W DOUBLETREE BY HILTON WARSAW

CHEFS & FOODIES smaki ratują dzieciaki – kolacja charytatywna w DoubleTree by Hilton Warsaw Kompletna realizacja filmów na potrzeby działu promocji, marketingu i PR w celu promocji kolacji charytatywnej CHEFS & FOODIES Smaki ratują dzieciaki. Kolacja odbyła się 08 czerwca 2018 w hotelu DoubleTree by Hilton Warszawa. Kompletna realizacja dla Agencji TOMATO

http://trzykropki.com/portfolio/film-produktowy-kolacja-charytatywna-hilton-warsaw/

No reviews.