WideoJuszczak

Joined on: 2016-01-08
Zgierz, Poland
Verified
SKILLS: 3dadvertisementanimationmotion graphicsrecordingstv spotvideovideoblog

Film 1,5

experience: negative | written:

Comment: Wykonawca wykonał film. Kontakt fatalny, film to kopia innego który zrobił dla innej firmy, widnieje w jego portfolio. Wykonawca byl informowany że za każdy dzień zwłoki płacę karę umowną, mimo to oddał pracę 4 dni po terminie. Na dodatek nie chce przekazać wersji edytowalnej, aby poprawił film inny wykonawca ponieważ nie zawierała tego umowa.

Freelancer's reply: Zabawne są takie próby zemsty. Przez cały czas trwania umowy byłem do dyzpozycji i spełniałem każdą prośbę. Film został oddany w terminie. Szanowny Pan Patryk, najpierw podał błędne dane do nagrania screenów do filmu a potem wyjechał sobie do Rzymu odpowiadając na jednego maila dziennie. Faktycznie to ze mną był utudniony kontakt. Zdanie o kopii innego filmu to kolejny absurd. Faktycznie nie przekazałem plików roboczych bo nie zawierała tego umowa i nie musiałem tego robić. Na koniec zacytuję tylko Pana Patryka. Są to maile przed tymi oszczerstawami w ramach robienia mi na złość. Każdy oceni to sam, na portalu useme mam blisko 50 ukończonych filmów i tyle samo zadowolonych klientów. Wiadomości do mnie od Pan Patryka: "Przy certyfikacie jeden puchar po prawej stronie będzie wystarczający i kończymy. Reszta bardzo dobrze zrobiona :)'' "Film bardzo dobry!" "Zaakceptowalem, dziękuję za film jest taki jak zakładałem. Jest prosty, krótki i na temat. Teraz bym skrócił niektore teksty, ale i tak będzie spełniał swoją funkcję :) Bardzo dobrego lektora Pan wybral za co również dziękuję."

Intro video

experience: positive | written:

Comment: Kolejna świetna realizacja. Polecamy współpracę z Panem Michałem.

Film

experience: positive | written:

Comment: Świetny kontakt i realizacja. Kreatywne podejście do tematyki i wielka pomoc w opracowaniu szczegółów.

Spot 30 sek

experience: negative | written:

Comment: Pan otrzymał dwie raty i kontakt się urwał. Wykonał połowicznie zlecenie i na tym koniec. Dziwne, bo w trakcie zlecenia podniósł stawkę i miał otrzymać kolejny przelew za godzinę/dwie dodatkowej pracy. Brak dzieła, brak kasy i zerowy kontakt. SMS, połączenia, e-mail. Wszystkie kanały zostały wyczerpane. NIE POLECAM, a jeśli jesteś również w podobnej sytuacji - skontaktuj się ze mną. Sprawę skierowaliśmy dalej: +48 531 731 317.

Freelancer's reply: Po pierwsze, otrzymałem tylko połowę wynagrodzenia. Po drugie zrealizowałem scenariusz przesłany przez Pana po czym zażądał Pan filmu dwa razy dłuższego. Zrealizowałem kilkadziesiąt ofert na tym serwisie i tylko z Panem są takie problemy. Proszę przesłać poprawki do spotu 30 sekundowego jak zakłada umowa i zakończymy sprawę. Nie zamierzam jednak spełniać Pana żądań i wysłuchiwać oszczerstw.

Wykonanie kompilacji video (ok 2-4 minut) z posiadanych przeze mnie krótkich filmików

experience: positive | written:

Comment: Staranne i profesjonalne wykonanie kompilacji filmików video. Zajęło to trochę czasu, ale uważam, że warto było czekać. Polecam!

See all opinions...