Wroblevsky

Wroblevsky

Joined on: 2017-02-21
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: adobe illustratoradobe photoshopcorporate identitylayout designlogoposterswordpress

Dzisiejsza grafika to połączenie estetycznej wrażliwości oraz umiejętności technicznych. I chociaż programy graficzne są obecnie niezbędne, to jednak nie stworzą niczego same z siebie. Wszystko zależy od wizji projektanta. Jako grafik mam tą ogromną satysfakcję nadawania wizerunków firmom, ludziom, oraz przedsiębiorstwom. Współpraca z klientami w ciągu ostatnie lata nauczyła mnie, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie, a każdy projekt to nowa historia do pokazania.

Kontakt: 690 180 521 Email: kontakt@wroblevsky.pl

Portfolio: https://wroblevsky.pl/

Wroblevsky - Portfolio

Osobiste portfolio zbudowane na WordPressie. Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami graficznymi jaki i stronami internatowymi które stworzyłem. Zapraszam na stronę.

https://wroblevsky.pl/

Marta Latawiec - Jewellery

Sklep internetowy stworzony dla Marty Latawiec. Sklep z ręcznie tworzoną biżuterią oparty o Wordpress i Woocommerce. Pełna konfiguracja wraz ze wszystkimi funkcjonalnościami. Zapraszam na stronę.

https://martalatawiec.pl

Własny Prezent

Własny projekt sklepu z etykietami na alkohole. Cały projekt sklepu jaki i projekty etykiet stworzone przeze mnie. Strona oparta na Wordpress i Woocommerce wraz z pełną konfiguracją. Zapraszam na stronę.

https://wlasnyprezent.pl/

Nervo

Własny projekt agencji interaktywnej "Nervo". Agencja specjalizująca się w tworzeniu pełnych identyfikacji i stron internetowych. Całość oparta na Wordpress i Woocommerce wraz z pełną konfiguracją. Zapraszam na stronę.

http://nervo.pl/

Wroblevsky Music

Strona internetowa poświęcona mojej twórczości muzycznej. Można przesłuchać moich najnowszych produkcji muzycznych. Całość oparta na Wordpress wraz z pełną konfiguracją. Zapraszam na stronę.

http://wroblevskymusic.pl/

No reviews.