Xmak

Xmak

Joined on: 2018-09-12
Nowy Sącz, Poland
Verified
SKILLS: adobe indesignadobe photoshopandroidcorporate identitydatabasesdomain namefanpagegeneral applicationsgraphicshtmlhtml5layout designlogomobile applicationsphppre-pressscrumsearch optimizationseovector graphicsweb applicationweb design

Moim głównym zajęciem jest tworzenie aplikacji na platformy mobilne Android i IOS w językach Java, Kotlin, Swift. Ukończyłem studia na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Programowanie Urządzeń mobilnych. Obecnie wdrażam projekty IT w postaci aplikacji biznesowych skrojonych na miarę, realizujące różne procesy biznesowe, wspomagające funkcjonowanie firmy na różnych poziomach. Razem z moimi znajomymi ze studiów i z branży tworzymy zespół specjalistów, którzy się nawzajem uzupełniają i pomagamy sobie przy różnych projektach. Do niedawna zajmowałem się tworzeniem stron i sklepów internetowych opartych na Wordpress, Prestashop. Ponadto efektywnie zajmuje się kreowaniem kampanii reklamowych, tradycyjnych i internetowych (Google Adwords), szeroko pojętym marketingiem internetowym, Social Media, e-biznes, e-commerce, organizowanie sprzedaży online, pozycjonowaniem, SEO, SEM, tworzeniem materiałów DTP (katalogi, ulotki, banery itp.). Dodam, że jako kierownik wielu projektów IT wdrażałem różne projekty i aplikacje.

Aplikacja na Android do obsługi foodtruck'a - klient korporacyjny

Aplikacja napisana w Java, typu klient- serwer dla indywidualnego klienta. Klientem są dwa tablety jeden, który jest obsługiwany przez kasjera i drugi, który jest obsługiwany przez kucharza. Serwerem jest Firebase. Kasjer rejestruje zamówienie, które jest obsługiwane przez Firebase i natychmiast jest przesyłane do tableta kucharza, który ma wgląd na bieżąco w zamówienia. Podczas wydania potrawy, kucharz zaznacza opcje zakończenia realizacji zamówienia.

download:

Apliacja na Android do wykonywania remanentu dla sieci sklepów

Aplikacja napisana w języku Java na platformę Android dla klienta indywidualnego. Program wykorzystuje skaner kodów kreskowych i kodów QR. Po wczytaniu kodu następuje odszukanie danych w bazie zewnętrznej (MySQL). Aplikacja umożliwia sprawdzanie stanów magazynowych produktów oraz ich modyfikacje. Logowanie na indywidualne konta użytkowników daje wgląd na efektywność pracowników.

download:

Aplikacja obsługująca konkursy paragonowe w sieci galerii handlowych

Aplikacja napisana w języku Java na platformę Android dla klienta indywidualnego. Program rejestruje klientów, ich dane oraz nr paragonów i kwoty paragonu. Aplikacja napisana na tablety, które obsługiwane są przez hostessy w galeriach handlowych. Dane zapisywane są w zewnętrznej bazie danych MySQL. Logowanie użytkowników umożliwia kontrolę nad personelem i konkretnymi placówkami.

download:

Rozbudowa aplikacji do zwiedzania zamku w Pszczynie

Aplikacja napisana w języku Kotlin na platformę Android i IOS dla klienta jako podwykonawca. Program umożliwia zwiedzanie zamku poprzez skanowanie kodów, które znajdują się w rożnych miejscach na zamku. Skanowanie uruchamia odpowiedni plik audio, który opowiada o konkretnym miejscu.

download:

Projekty i wykonanie stron

Projekt i wykonanie stron: aparth900.pl euro-inwest.com kominkinowysacz.pl bajkoland.com oknoplastnowysacz.pl cargoroute.com.pl

Optymalizacja kodu, copywriting, edycja zdjęć i wizualizacji graficznej. Pozycjonowanie, kampania Google Adwords, Social Media.

download:

No reviews.