xnativi Ewa Paśniczek

xnativi Ewa Paśniczek

Joined on: 2019-07-08
Lublin, Poland
Verified
SKILLS: articleblogcopywritingenglishfrenchpre-sell textproduct descriptionsectorseoservice descriptionsocial mediatext editingtranslation

Z wykształcenia jestem tłumaczem i kognitywistą. Od kilku lat pracuję jako copywriter i mam na swoim koncie wiele krótszych i długoterminowych projektów. Moja oferta obejmuje: - copywriting: piszę teksty na strony www, blogi i do sklepów internetowych po polsku, angielsku oraz francusku, - tłumaczenia: przekładam teksty z i na język angielski oraz francuski.

Jestem ciekawa świata i otwarta na nowe zagadnienia. Interesuje mnie wiele tematów, dlatego chętnie podejmę się zleceń z różnorodnych dziedzin. Specjalizuję się w tekstach marketingowych oraz psychologicznych.

Mam własne biuro tłumaczeń oferujące przekład na wszystkie języki świata. Zachęcam do sprawdzenia naszej oferty na: http://xnativi.pl

UNITRAILER

Przetłumaczenie od postaw szablonu strony oraz produktów na język francuski, tworzenie opisów kategorii w języku francuskim, obsługa strony na platformie IdoSell Shop (IAI-Shop), dopełnianie formalności związanych z otwarciem konta i wystawianie produktów na eBay, Amazon, CDisconut, RueDuCommerce.

http://www.unitrailer.fr download:

Jak radzić sobie z sezonowością w branży?

download: Jak_radzić_sobie_z_sezonowością_w_branży.pdf

Tłumaczenie z języka obcego na język obcy

download: tłumaczenie_z_obcego_na_obcy.pdf

Jak zdobyć obserwujących na Instagramie?

download: Jak_zdobyć_obserwujących_na_Instagramie.pdf

Jaki pies do mieszkania w bloku?

download: 20_11_pies_do_bloku.pdf

Tekst na temat organizacji podróży służbowych w języku angielskim - 3 000 zzs

experience: positive | written:

Comment: Termin został zachowany, a dostarczony tekst jest dobrej jakości. Polecam współpracę :)

See all opinions...