2 projekty stron www + stała współpraca przy kolejnych projektach

Zlecenie zamknięte
no avatar
BITMASTERS.pl
Zleceniodawca
2 umowy
Kategoria zlecenia:
Strony www

Do negocjacji

Umiejętności:
javascript
php
rwd

Firma zajmująca się od ponad 10 lat stronami www i emarketingiem zatrudni do pomocy programistę / webdevelopera do pracy zdalnej. Współpraca drogą email.

Zakres obowiązków:

- wykonanie strony na podstawie dostarczonych projektów PSD w wersji desktop oraz mobilnej - najlepiej Wordpress choć nie jest to konieczność

Wymagania:

- umiejętność szybkiego wykonania strony www i wersji mobilnej

- dobre wyczucie estetyki i dbałość o detale

- dyspozycyjność od pon do pt i kontakt email/tel w godzinach 10-15

- szybkie wprowadzanie zmian i poprawek w projekcie - najlepiej w przeciągu 24h

Współpracę chcemy rozpocząć od 6 maja 2019 r. Wybranemu współpracownikowi możemy zaoferować stałe zlecenia, dobre stawki i przyjazną atmosferę pracy :)

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń - CV, link do portfolio + szacunkowa cena i termin wykonania każdego z 2 załączonych projektów: strona o tematyce finansowej Konsolido + strona wyrobu medycznego Vijoint. Projekty do pobrania tu: https://www.dropbox.com/s/rspe64tzfxlijxh/projekty.zip?dl=0.

O wyborze wykonawcy zadecyduje jakość projektów portfolio oraz zaoferowana stawka i termin.

Na wybrane ogłoszenia odpowiemy po 6 maja.

Szablon / własny projekt:

Dowolnie - byle strona wyglądała jak w zał. projekcie. Może być CMS Wordpress choć nie jest to konieczne.

Wymagane funkcje:

- proste animacje - np. slajdy z dodatkowymi animacjami (na slajdzie pojawiają się 3 kolejne pudełka produktu), animowany licznik odliczający do danej liczby, efekty hover - popupy (np. wyskakujący po minucie komunikat albo formularz w nowym okienku popup) - elementy pływające po bokach strony typu ikona telefonu