Animacje 3D | Blender | freelance - praca zdalna

Zlecenie zamknięte
cadilight
cadilight
Kategoria zlecenia:
Design i 3d

Cadilight to firma specjalizująca się w animacjach 3D dla techniki i przemysłu. Wykonujemy animacje maszyn, urządzeń i technologii mające na celu wsparcie sprzedaży, marketingu i szkoleń. Działamy w obszarze z pogranicza techniki, wzornictwa i animacji oferując swoim klientom narzędzia wspierające transfer wiedzy na temat działania złożonych urządzeń, ich budowy i najważniejszych funkcji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy freelancera, z którym moglibyśmy nawiązać stałą współpracę w zakresie wykonawstwa animacji 3D.

Zadania:

- wykonywanie animacji 3D przedstawiających działanie urządzeń lub technologii

- tworzenie modeli 3D animowanych elementów

Wymagania:

- dobra znajomość Blendera ze szczególnym uwzględnieniem animacji oraz symulacji Physics

- umiejętność modelowania w programie Blender

- responsywność i terminowość

- mile widziane osoby interesujące się wzornictwem przemysłowym, techniką, nowymi technologiami

- mile widziane osoby z Warszawy lub okolic

Oferujemy:

- współpracę w formule zleceniowej pracy zdalnej - do pogodzenia ze studiami dziennymi lub innymi obowiązkami zawodowymi

- udział w ciekawych projektach, współpracę z firmą o wysokiej kulturze pracy, działającą w specjalistycznym środowisku

- profesjonalne wsparcie i kompleksowe wdrożenie w tematykę wykonywanych przez nas projektów

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do kontaktu kierując swoje zgłoszenia wraz z portfolio poprzez portal useme.

Po szersze informacje na temat firmy zapraszam serdecznie na http://cadilight.com

Rodzaj i ilość projektów:

3-10 kilkunastosekundowych animacji miesięcznie

Załączone pliki