Aplikacja dla kierowców

Zlecenie zamknięte
no avatar
Illya Lavrentsov
Kategoria zlecenia:
Aplikacje mobilne

Opis zlecenia

Podstawowa idea

Aplikacja dla zarządzanie flotą samochodową dla małych firm oraz gospodarstw domowych.

Jak to działa

Instalujesz aplikacje - Rejestrujesz się - Tankujesz opłacając apl. - Otrzymujesz raporty, bony i korzyści.

Zadania rozwiązywane tym serwisem

Usprawni zarządzanie i obsługę floty samochodowej, oraz pozwoli zaoszczędzić pieniądze na jej utrzymaniu.

Serwis składa się z kilku profili:

Dla firmy: Aplikacja administratora z rozszerzonym funkcjonałem + aplikacja dla kierowcy.

Dla os. prywatnych Aplikacja administratora (osoba która pilnuje stan aut w rodzinie (ojciec, mąż)) + użytkownicy (żona, córka)

Strona - serwer dla administratora aplikacji.

Wymagania do projektowania aplikacji

Aplikacja powinna być łatwa w użytkowaniu, intuicyjna, wygodna.

Mieć dynamiczny, nowoczesny styl nawiązany do tematyki samochodowej.

Dawać maksimum informacji dla administratora floty, w wygodnych formach, raportach, grafikach.

Aplikacja powinna być łatwo zmieniana i dodawane nowe funkcje beż większych utrudnień i zmian w aplikacji.

Wszystkie elementy muszą być w osobnych warstwach do ewentualnej dalszej wymiany.

Admin część serwisu

Maksymalnie zautomatyzowana.Wszystkie procesy które można automatyzować winne być takie.

Wymagane funkcje:

Opłata za pośrednictwem aplikacji. Generacja raportów, faktur, obliczenie średniego zużycia paliwa wysyłanie powiadomień i reklamy

System operacyjny:

iOS, Android