Designer: UI, UX, aplikacje mobilne, logo, branding, Figma, Adobe Illustrator

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Design

  • no avatar
    Dawid
    Szukam osoby do ukończenia homepage'y na naszych stronach b2b i b2c. System działa na prestashop 8.1, skórce Akira z własną wersją elementora. Znamy plusy i minusy tego systemu. Działamy na nim od 8 lat na starszej wersji i innej skórce. Nie mam czasu tego dokończyć. Nie jest to skomplikowane zadanie jak ktoś zna się na UX i UI. Jestem w stanie zapłacić ile trzeba jeśli jesteś pewny/pewna swoich zdolności i masz jakieś doświadczenie.
  • no avatar
    Z1 LAB
    Poszukujemy projektanta graficznego UX/UI do zaprojektowania interfejsu strony firmowej. Proszę o przesłanie portfolio zawierającego realizacje projektów stron www. Wymagane doświadczenie w obsłudze oprogramowania Figma oraz Photoshop. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
  • no avatar
    Furman
    Stowrzenie interfejsu użytkownika z lub bez grafiki dla urzdzenia pomiarowego.
  • no avatar
    Michał_Z
    Potrzebuję osoby która zerknie na kilka sklepów internetowych na platformie shoper i poprawi je pod względem UX / UI oraz stworzy dedykowany LP np do zbierania leadów. Z tego co się orientuje shoper korzysta z własnych szablonów i nie wiem na ile ingerencja w nie jest możliwa, prośba osoby zainteresowane i z doświadczeniem na platformie shoper o kontakt.
  • no avatar
    useme 428 umów
    UX for mobile application
    5000.00 USD
    10
    26d
    The project includes: Low-fi wireframes UX writing Email communication
  • no avatar
    Projekt obejmuje: - makiety low-fi - UX writing - mailing
  • no avatar
  • no avatar
    HAAJT 1 umowa
    Logo + UI strony internetowej
    Do negocjacji
    28
    26d
    Poszukuje osoby do stworzenia koncepcji wizualnej nowoczesnej strony internetowej najlepiej w Figmie dla firmy z gotowych istniejących już komponentów. Trzeba mieć na uwadze też to co jest potrzebne do tego aby ta strona była funkcjonalna tzn. kierować sie biznesem -> zakładka z produktami oferowanymi, lokalizacja itd. 1. Logo wstępne prototypy to podeślę bo mam wyszukane na internecie więc nie będzie za dużo komplikacji 2. Stworzenie designu strony będzie bazowało na użyciu istniejących już designersko komponentów w https://tailwindui.com/components/#product-application-ui Są to gotowe komponenty tylko trzeba je poskładać sensownie aby wyglądało to ładnie i spójnie + położyć kolor odpowiedni na nie. Wszystkie odstępy itd są zachowane już w tej bibliotece. Wzorować można sie na istniejących już stronach detailingowych. Jeżeli będę zadowolony ze współpracy to chcę również abyś wykonał/a dla mnie projekt na reklamę. Branża detailing samochodowy. PRZYKŁADY STRON: https://tailwindui.com/components/ecommerce/page-examples/storefront-pages
  • no avatar
    Katarzyna
    Zlecę stworzenie prostego landing page'a - 3 sekcje: hero, about i contact, bez podstron na WordPressie na podstawie dostarczonej makiety w Figmie. Zależy mi na tym, żeby rozwiązanie było responsywne, zoptymalizowane pod SEO i dostępność (poprawna struktura headerów, opis obrazka).
  • no avatar
    adam.m
    Strona onepage
    Do negocjacji
    59
    23d
    Poszukuje osoby do stworzenia koncepcji wizualnej nowoczesnej strony internetowej, która będzie stanowić wizytówkę firmy w świecie online. Strona ma przyciągać klientów poprzez estetykę, przejrzystość i funkcjonalność. Strona raczej typu onepage Firma zajmująca się sprzedażą i montażem ogrodzeń.
Marcin - Inventively
Zleceniodawca
123 umowy
Kategoria zlecenia:
Projektowanie UX/UI

Do negocjacji

Umiejętności:

Opis zlecenia

Cześć,

Mile widziane doświadczenie z aplikacjami mobilnymi oraz dobry angielski w mowie.

15-40 godzin tygodniowo. Jesteśmy elastyczni pod tym względem.

Prace w rozliczeniu godzinowym. Proszę o podanie kosztu za jeden etap 40h.

Pracujemy w Figmie.

Zakres zadań:

- UI, UX, aplikacje mobilne i webowe

- logo, branding

- Prezentacje

- Oferta handlowa

- Grafiki reklamowe

Proszę o kontak tylko od indywidualnych grafików, nie szukam agencji.

Zapraszam do kontaktu.

Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej