Grafik do kreacji reklamowych Meta Ads, Google Ads i profile social media

Otwarte
Victory Media
Kategoria zlecenia:
Kampanie reklamowe

Szukamy freelancera - grafika do tworzenia kreacji reklamowych pod systemy Meta Ads (Facebook, Instagram), Google Ads, profile social media oraz sporadycznie Tik Tok.

Forma współpracy: Projektowa, z wynagrodzeniem zależnym od ilości projektów / kreacji. Poszukujemy freelancera lub osoby pracującej w agencji, która chce dorobić. Wymagana dostępność w godzinach roboczych.

Wymagania:

- Minimum 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu grafik do kampanii reklamowych Meta Ads i Google Ads oraz na profile social media

- Biegła znajomość programów Adobe Photoshop, Canva. Mile widziana obsługa programów do edycji video.

- Znajomość zasad tworzenia skutecznych kreacji reklamowych. Wiesz jakiego kreacje najbardziej przyciągają uwagę użytkownika oraz jakie elementy należy wdrożyć, aby odbiorca zatrzymał się na feedzie.

- Wyczucie stylu i estetyki

- Rozumiesz marketing i wpływ kreacji na przyciąganie i zachowanie użytkowników

- Jesteś terminowy (warunek konieczny) i komunikatywny (w miarę sprawnie odpowiadasz na wiadomości)

- Otwarta komunikacja: nie dasz rady zrobić czegoś na czas lub masz z czymś kłopot - mówisz nam o tym i razem szukamy rozwiązania.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie kreacji reklamowych do kampanii na Facebooku, Google oraz na profile social media

- Proaktywny udział w tworzeniu kreacji, sugerowanie poprawek i wdrożenia elementów poprawiających klikalność

- Bieżący kontakt i sprawna komunikacja z osobą odpowiedzialną za tworzenie kampanii reklamowych

Mile widziane:

- Umiejętność tworzenia materiałów video (Reels, Tik Tok) na podstawie dostarczonych plików

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz przykładów kreacji reklamowych do systemów Meta Ads. Możesz też podać widełki i sposób rozliczania.

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Król Kier szkoła brydża
    Poszukuję osoby/osób do stworzenia strategii marketingowej szkoły brydża, a następnie współpracy w jej wdrażaniu.
  • no avatar
    AdrianJochymczyk 27 umów
    Zlecę: 1. stworzenie bazy danych (imię, nazwisko, telefon, email, obszar działania) dla poszczególnych grup zawodowych którzy są moimi potencjalnymi klientami. Są to: notariusze, kierownicy budów, małe firmy deweloperskie, architekci. 2. Przygotowanie kampanii prospectingowej dla każdej z grup odbiorców 3. Wysłanie kampani poprzez system email aby można było śledzić postępy oraz monitorować kampanię. Proszę o podanie cen dla każdego z 3 punktów z osobna. Proszę przyjąć do wyceny jedną grupę jako bazę 100 rekordów. Jeżeli będzie 200 to stawka razy 2. Proszę o oferty.
  • no avatar
    Bpower2 36 umów
    Hubspot
    Do negocjacji
    1
    29d
    Szukam specjalisty od Hubspota aby ryczałtowo: 1. skonfigurować bazowo 2. Ustawić kampanie HR 1000 ---------------------------------------- na bieżąco wprowadzać modyfikacje do ustawień
  • no avatar
    Plan Point 1 umowa
    Proszę o ofertę na kampanię Facebook, dla firmy zajmującej się sprzedażą i montażem stolarki okiennej w powiecie tarnogórskim i okolicach. Im więcej informacji Państwo podacie tym łatwiej będzie nam wybrać i porównać, a ofert z reguły przychodzi około 100. Pozdrawiam
  • no avatar
    Ewa Radzewicz 2 umowy
    Witam, zlecę stworzenie kampanii reklamowej której celem jest stworzenie zaufania do marki i sprzedaży w branży beauty (kosmetologia/masaże/dietetyk). Możliwa dłuższa współpraca
  • no avatar
    Nederlandjobs 6 umów
    Szukam specjalisty do ustawienia reklam na facebooku na rynek holenderski
  • no avatar
    Agalam 1 umowa
    Kampania reklamowa na potrzeby zareklamowania apartamentu na krótkoterminowy wynajem. Miejsce realizacji Gdańsk zakres kampanii 12 ciekawych trendowych postów na IG zgodnie z brandingiem i identyfikacja firmy stworzenie 6 rolek nagranych w apartamencie. Nagranie materiału z apartamentu, aby móc maksymalnie wykorzystać kadry do przyszłych postów/ rolek.
  • no avatar
    Jakoss
    Studio autodetailingowe
    Do negocjacji
    3
    28d
    Hej, potrzebowałbym ulotki baner na budynek firmy. W ulotkach ważne żeby było wyszczególnione czym się zajmuje moja firma, krótko, zwięźle i na temat. Klient nie będzie spędzał wiele czasu na wczytywanie się o magii tworzonej na hali. Baner musi być schludny, z moim logo (tak samo na ulotkach wstawione), Również wyszczególnione, aczkolwiek w większym skrócie. Będą dwa banery w tych samych rozmiarach (3x2m), a dwa kolejne zmierzę w następnym tygodniu. Pierwsze opisane będą zamontowane na stelażu z podświetleniem od frontu. Banery do pomiarów, będą zawieszone na ścianie. W razie chęci współpracy proszę o kontakt mailowy.
  • no avatar
    Daniel Wielgus 1 umowa
    FB ads
    Do negocjacji
    21
    22d
    Poszukuję osoby która prygotuje kampanię reklamową na Facebooku. Cel to pozyskanie adresu mailowego od zaintereswanego podwykonawcy, branża to transport i logistyka
  • no avatar
    RK1980
    Dzień dobry, w związku z uruchomieniem 2 projektów szukam specjalisty freelancera do prowadzenia kampanii Allegro Ads. Zapraszam do kontaktu osoby odpowiedzialne, zainteresowane dłuższą współpracą posiadające praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii.