Obsługa klienta sklepu internetowego

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Zlecenia dla studentów

  • no avatar
    kontakt.invol 1 umowa
    Praca polega na kontakcie z klientem biznesowym, który zostawił dane na naszej stronie internetowej i oczekuje kontaktu. Konsultant wykonuje analizę czego klient potrzebuje według karty pytań wcześniej zdefiniowanych. _______ W zgłoszeniu proszę o informację odnośnie doświadczenia w podobnym charakterze, stawki za jedno połączenie (trwa ok. 15 minut) oraz dostępności w trakcie dnia.
no avatar
marcinszymanek
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Obsługa klienta
Budżet:

Do negocjacji

Umiejętności:
e-commerce
e-marketing
google analytics
niemiecki
obsługa klienta
polski
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Nasza firma w tym roku odniosła ogromny sukces sprzedażowy i jakościowy. Mamy 99% zadowolonych Klientów, którzy do nas chętnie wracają. Dzięki wykorzystaniu najnowszych narzędzi i optymalizacji kosztów osiągamy ROAS na poziomie 2500%. To daje nam możliwości na następne inwestycje.

Nasz kolejny krok to podbój Europy poszukujemy osoby (E-commerce manager), z którą wspólnie rozwiniemy ten projekt. Mamy wysokie oczekiwania i dajemy duże możliwości. Oferujemy pracę wśród pasjonatów i najlepszych specjalistów w swoje dziedzinie.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w przyjaznym środowisku

Możliwość pracy zdalnie

Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji swoich pomysłów

Zadania:

Prowadzenie sprzedaży

Obsługa sklepu internetowego oraz marketplace

Oczekujemy:

Biegłej znajomości języka niemieckiego i komunikatywnej znajomości języka polskiego

Doświadczenia w prowadzaniu sprzedaży internetowej B2C

Mile widziana wiedza i doświadczenie we współpracy z: Amazon, Ebay, Allegro

Mile widziana Znajomości Google Analytics

Nastawienia na cel i jego realizację

Samodzielności

Prosimy o propozycje współpracy w ramach umowy o dzieło oraz w ramach umowy o zlecenie - studenci.

Załączone pliki