Poszukuję programisty aplikacji Adnroid i/lub iOS

Zlecenie zamknięte
Papillon Media
Zleceniodawca
36 umów
Kategoria zlecenia:
Aplikacje mobilne
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

poszukuje programistów na dowolnym poziomie umiejętności, znających Java (oraz Android Studio) albo Swift (oraz Xcode), bądź React Native albo Flutter.

Wymagana znajomość:

1. Jednego z:

- Swift

- Java

- React Native

- Flutter

2. MySQL

Twój zakres obowiązków:

- tworzenie oraz rozwój aplikacji mobilnych,

- dbanie o wysoką jakość rozwiązań,

- reagowanie na zgłaszane problemy,

- łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą,

- gotowość do ciągłego rozwoju.

Mile widziane:

- komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych,

- przykładowa aplikacja mobilna.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach,

- realna możliwość awansu i zwiększanie stawki za godz w miarę wzrostu doświadczenia / wykonanych realizacji,

- pracę z grupą świetnych i doświadczonych freelancerów,

- wsparcie w trakcie realizacji projektów innych ludzi w zespole,

- pracę w 100% zdalną,

- sam decydujesz kiedy pracujesz – projekt musi być gotowy przed ustalonym terminem,

- elastyczny grafik,

- mile widziani studenci, absolwenci kierunków informatycznych.

System operacyjny:

Android, iOS

Wymagane funkcje:

poszukuje programistów na dowolnym poziomie umiejętności, znających Java (oraz Android Studio) albo Swift (oraz Xcode), bądź React Native albo Flutter. 1. Jednego z: - Swift - Java - React Native - Flutter 2. MySQL