Pozyskiwanie klientów na strony internetowe oraz usługi marketingowe

Otwarte
Marek Gacek
Marek Gacek
Kategoria zlecenia:
Sprzedaż i obsługa sprzedaży

Opis zlecenia

Cześć,

szukam chętnych do sprzedaży stron internetowych jak i usług marketingowych typu prowadzenie social mediów, stworzenie wizytówki google itp. Wysokość wynagrodzenia jest zależna od rodzaju zlecenia.

Specjalizuję się w stronach dla gastronomii, od wakacji zamierzam przygotować ofertę dla hoteli i pensjonatów ale to temat na przyszłość. Oferuję nie tylko stronę ale również podstawowe SEO, zdjęcia, opiekę nad stroną, stworzenie wizytówki google, prowadzenie social mediów itd. Dzięki temu zestawowi dużo łatwiej będzie Wam znaleźć klienta.

Oczywiście zrobię stronę dla każdej branży z tym nie ma problemu.

Szukam dobrych fachowców na dłuższą współpracę abyśmy wspólnie mogli robić to w czym jesteśmy dobrzy, a przy okazji zarabiać porządne pieniądze.

Przesłane oferty 3

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów

Najnowsze zlecenia z kategorii Marketing

  • no avatar
    Kornel K
    Szukam osoby, która pomoże mi zdobyć klientów z Niemiec zainteresowanych zakupem moich produktów tj. Urny pogrzebowe. Najlepiej b2b. Zakłady pogrzebowe w Niemczech, krematoria. Jeśli masz doświadczenie w tej dziedzinie, skontaktuj się ze mną! Proszę o przesłanie w wiadomości prywatnej: - Szczegółów dotyczących Twojej propozycji współpracy - Warunków współpracy - Preferowanego sposobu rozliczenia Czekam na Twoje propozycje! #marketing #biznes #klienci #Niemcy #współpraca
  • no avatar
    itest_socom 2 umowy
    Dzień dobry, nasza firma poszukuje handlowca do pozyskiwania klientów hurtowych. Potencjalni nabywcy: gabinety kosmetyczne, instruktorzy jogi, sprzedawcy detaliczni, i inni (można korzystać z własnej bazy klientów, nic tutaj nie narzucamy). Handlowiec otrzymuje dostęp do naszej platformy z cenami hurtowymi, gdzie samodzielnie może składać zamówienia w imieniu Klientów. Minimalna kwota zamówienia hurtowego: 600 PLN netto. Czas realizacji zamówienia: 3 dni od opłacenia zamówienia przez Klienta. Darmowa przesyłka. Ilość produktów: 2000+. Bransoletki z kamieni naturalnych, świece, kwiaty mydlane, kadzidła, misy dźwiękowe. Wymagana liczba pozyskanych klientów: 1 w ciągu pierwszego miesiąca, po rozpoczęciu współpracy. Prosimy o wycenę pozyskania 1 klienta. Rozliczenie tygodniowe poprzez useme, do opłaconych zamówień.
  • no avatar
    maciek_podloga
    Cześć, potrzebuję kogoś kto pomoże mi w zdobywaniu nowych klientów, firm, osób prywatnych, czy wykonawców dla płytek ceramicznych i armatury łazienkowej. Możemy się umówić na kwotę od pozyskanego klienta.
  • no avatar
    DevITjobs 87 umów
    Poszukujemy sprzedawcy do dynamicznie rozwijającego się portalu pracy, działającego na rynku DACH. Wymagania: - niemiecki pisemny i mówiony na poziomie mocne B2/C1 - angielski przynajmniej B1 - doświadczenie w pracy sprzedażowej, najlepiej B2B - chęć pracy na stanowisku wymagającym telefonicznej interakcji z klientem Obowiązki: - sprzedaż pakietów ogłoszeń i abonamentów do firm z rynku DACH - kontakt telefoniczny i mailowy z firmami - przeprowadzanie video-spotkan sprzedażowych Co oferujemy: - praca w pełni zdalna w małym, zgranym zespole w świetnej atmosferze - wsparcie merytoryczne i organizacyjne w osiąganiu wyników sprzedażowych (nie rzucamy Cię na głęboką wodę) - ciekawy produkt i rosnąca firma, w której możesz szybko się rozwijać. Stawka miesięczna do uzgodnienia. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Dominika Pliszka
    Pozyskiwanie klientów
    Do negocjacji
    2
    85d
    Poszukuję osoby do współpracy w celu poszukiwania klientów na obsługę dot. szeroko pojętego digital marketingu (jesteśmy agencją zajmującą się digital marketingiem) : - kampanie Meta Ads/Google Ads/TikTok Ads/LinkedIn Ads, - prowadzenia profilów w mediach społecznościowych, - influencer marketingu, - copywritingu (w j.polskim/francuskim/angielskim/włoskim/hiszpańskim/niemieckim) - tłumaczeń tekstów na języki: angielski/francuski/włoski/hiszpański/niemiecki, - tworzenia stron www, - SEO, - marketing automation i inne... Rynki: - Polska - Francja - Włochy - Szwajcaria - kraje anglojęzyczne Zapraszam do kontaktu.
  • no avatar
    Wiktoria W
    copy + design jesteśmy firmą zarządzającą najmem.
  • no avatar
    Alldona.Art
    Poszukuję osoby do współpracy w celu poszukiwania klientów na usługi graficzne. Strona internetowa www.alldona-art.com Zapraszam po więcej szczegółów i do kontaktu
  • no avatar
    WeronikaKC 1 umowa
    Zakres obowiązków: • realizacja planów sprzedażowych • aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów z sektora MICE (Meetings, Incentive, Conferencje, Events) • prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż oferty konferencyjno-gastronomicznej hotelu • budowanie relacji z nowymi oraz utrzymywanie relacji na wysokim poziomie z aktualnymi kluczowymi Kontrahentami hotelu • przygotowanie ofert handlowych w oparciu o politykę cenową i standardy firmy • prezentacja pozyskanego i utraconego biznesu (analiza i wnioski) • przygotowanie umów i koordynacja ich realizacji • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej • badanie opinii Kontrahentów po wykonanej usłudze • monitorowanie, analiza i prezentacja danych rynkowych • analiza segmentacji Gości oraz udział segmentów w ogólnym budżecie hotelu • raportowanie wykonania założonych celów do Prezesa • prowadzenie grafiku zrealizowanych wydarzeń MICE z podziałem na miesiące, jako podstawa do przygotowania budżetu MICE na kolejny rok • dbanie o dobry wizerunek firmy- wykonywanie swoich obowiązków przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego, kolegów, Gości oraz powierzonego mienia Wymagania: • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, preferowana branża hotelarska • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne • samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole
  • no avatar
    fundacjaregina 12 umów
    Nasza Fundacja szuka osoby która zna się na marketingu i sprzedaży, by pomóc nam tworzyć, dystrybuować ofertę samochodów dla osób z niepełnosprawnością oraz doradzać klientom i realizować cele sprzedażowe. Przed złożeniem oferty zajrzyj na naszą stronę https://www.fundacjaregina.pl/cars, zrób research konkurencji i napisz mniej więcej jak widzisz podejście do tematu tworzenia, zarządzania ofertą oraz realizowania sprzedaży. Opisz też krótko swoje dotychczasowe doświadczenie w sprzedaży. Zaproponuj również stawkę godzinową. Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    NowoczesneStrony 2 umowy
    Poszukuje komunikatywnej osoby do współpracy przy pozyskaniu klientów. Głównym zadaniem będzie obdzwonienie dostarczonej bazy kontaktów w celu przedstawienia oferty firmy, umówienia spotkania i zebrania feedbacku. Obowiązki: • Telefoniczne kontaktowanie się z osobami z dostarczonej bazy kontaktów, • Przedstawianie oferty firmy i umawianie spotkań, • Aktualizacja bazy danych o informacje zwrotne od klientów, • Zarządzanie korespondencją e-mailową z klientami, • Dokumentowanie postępów pracy i sporządzanie raportów z wykonanych działań. Wymagania: • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista, • Zdolność do samodzielnej organizacji pracy, • Dostęp do komputera oraz stabilnego połączenia internetowego, • Umiejętność profesjonalnego formułowania korespondencji e-mailowej, • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dostępności, • Możliwość długoterminowej współpracy, • W zależności od umiejętności możliwość poszerzenia współpracy. Osoby zainteresowane proszę o napisanie kilku zdań o sobie w odpowiedzi na to ogłoszenie, opisując swoje doświadczenie, dostępność i umiejętności. Praca zdalna Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w co najmniej jednym z przypadków: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadania działalności gospodarczej