Prowadzenie PR oraz zarządzanie FB, Instagram

Zlecenie zamknięte
no avatar
Radziowi
Zleceniodawca
184 umowy
Kategoria zlecenia:
SEO i social media
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Witam

Poszukuję do pracy osoby od PR, poprawy wizerunku firmy:

Zakres obowiązków:

- przygotowanie strategii PR na 12 miesięcy lub dłużej zgodnej z naszą firmą(zdrowe odżywianie, zero waste)

- prowadzenie kampanii na FB nie chodzi i wstawianie postów ale również o przygotowanie strategii oraz o sprawdzanie i ewentualne modyfikacje

- prowadzenie kampanii na Instagramie nie chodzi i wstawianie postów, ale również o przygotowanie strategii oraz o sprawdzanie i ewentualne modyfikacje

- do dyspozycji zarządzającego tym projektem jest: grafik, programista, osoba od e-commerce

- raz na miesiąc spotkanie i omówienie co robimy w danym miesiącu (spotkanie Skype)

Poszukujemy osoby co ma doświadczenie biznesowe w tym temacie (bardziej zarządzającego projektem) jak osoby co ma wykonywać zdjęcia, wrzucanie postów etc. Osoba na to stanowisko musi rozumieć misję firmy, która zostanie przekazana (chodzi o Zero WASTe + zdrowe odżywianie krótko mówiąc) Szczegóły zostaną wyjaśnione na spotkaniu (skype).

Uwaga. Proszę o przesyłanie ofert tylko osoby z doświadczeniem co już takie kampanie,projekty realizowały.

Również proszę o propozycję rozliczenia godzinowo lub ryczałtowo lub inna.

Rodzaj i ilość tekstów:

Tematyka/branża:

zdrowa żywność Zero Waste Fitness