Przygotowanie 8 artykułów w miesiącu oraz dodawanie postów na FB (90 postów)

Zlecenie zamknięte
Wieża Ciśnień
Zleceniodawca
52 umowy
Kategoria zlecenia:
SEO i social media

Szukam osoby (najchętniej blogerki, mamy pracującej w domu), która posiada doświadczenie w copywritingu / dziennikarstwie / doświadczenie redakcyjne dotyczące tematyki zdrowia, diet, lifestyle, zdrowej żywności i sportu.

Idealnie jeżeli prowadzi swój własny blog poświęcony wyżej wymienionym tematom. Może również zajmować się fitnessem.

Potrzebuję osobę, która będzie łączyć funkcję dziennikarza z zarządzaniem portalem społecznościowym - FB.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za: przygotowanie nowych tekstów / artykułów oraz zwiększenie ruchu na stronie poprzez tworzenie angażujących postów.

Interesuje mnie wyłącznie współpraca o charakterze zadaniowym – rozliczenia poprzez useme.

Zakres obowiązków:

1. Zarządzanie Facebookiem:

- dodawanie angażujących postów na Facebooku – 3 posty dziennie, kierujących do portalu

- przygotowanie krótkiego opisu posta z dodaniem ikonek

- sprawdzenie czy ładuje się zdjęcie

- zmiana tytułu posta na bardziej angażującą

2. Przygotowanie propozycji tematów artykułów (zdrowie, lifestyle, przepisy, diety, ćwiczenia) - 1 x miech

3. Przygotowanie artykułów na portal (2500-3000 znaków) 2 x w tygodniu :

- wyszukanie źródeł

- napisanie artykułu

- dodanie zdjęcia z gotowej bazy zdjęć (kadrowanie, zmniejszenie rozmiaru, opisanie atrybutu alt, zmienienie nazwy pliku, dopisanie etykiety pod zdjęciem)

Wymagania:

- podstawowa znajomość html

- podstawowa znajmość wordpress

- znajomość podstaw SEO

- bardzo podstawowa obróbka zdjęć w dowolnym programie graficznym

- lekkie pióro (bardzo ważne)!

- wiedza dotycząca zdrowia, diet, sportu, fitness, zdrowego trybu życia

Redaktorka portalu o zdrowiu (pisanie artykułów i zarządzanie fanpage).

Proszę o wycenę 10h pracy, biorąc pod uwage powyższe obowiązki.