Specjalista ds. obsługi klienta i telemarketingu

Zlecenie zamknięte

Najnowsze zlecenia z kategorii Prace biurowe

  • no avatar
    platformazdrowia.com
    Zadania: *telefon do firmy, *pozyskanie danych podstawowych firmy *uzyskanie zgody na przesłanie danych do wykonania oferty Wymagania: *zapraszamy osoby z doświadczeniem w telefonowaniu Informacja od Useme: składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku: - posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż) - potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie - posiadanie działalności gospodarczej
  • no avatar
    Przemysław Krawiec 40 umów
    Poszukuję specjalisty ds. pozyskania dofinansowań do szkoleń i kursów. Zadania: 1. Sprawdzenie tego, jakie są możliwości uzyskania dofinansowania przez moich klientów na szkolenie (np. z KFS/BUR lub innych programów). 2. Wsparcie klientów w procesie uzyskania dofinansowania (pomoc w wypełnieniu wniosku, odpowiedzi na pojawiające się pytania). 3. Spisanie tych rzeczy w jeden proces. Proszę o zgłaszanie się osoby, które posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań.
  • no avatar
    Beautiona.pl 42 umowy
    Asystent ds. realizacji zadań - branża Beauty Właściciel sklepu Beautiona.pl, poszukuje specjalisty do spraw realizacji zadań. Zajmujemy się importem i produkcją produktów w szeroko pojętej branży Beauty, Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - nawiązywanie kontaktów z dostawcami produktów - wystawianie produktów na marketplacy oraz sklep internetowy - realizacje zadań z zakresu ecommerce - prace biurowe Praca całkowicie zdalna. Nastawiamy się na długofalową współprace. Z naszej strony oferujemy: - nienormowany czas pracy- pracujesz kiedy chcesz - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.
  • no avatar
    Adam
    Witam. Poszukuje osoby do pozyskiwania zleceń ( strony internetowe, sklepy internetowe, SEO ) CMS WordPress. Płacę za każdą podpisaną umowę.
  • no avatar
    fundacjaregina 10 umów
    Specjalista obsługi klienta
    Do negocjacji
    37
    14d
    Nasza Fundacja szuka do współpracy zdalnego specjalisty do obsługi klienta. Zajmujemy się importem samochodów dla osób z niepełnosprawnościami, także robimy coś bardzo ważnego przywracając mobilność osobom, które ją utraciły. Zlecenie polega na: - obsłudze zapytań klientów - kontakcie z nimi - doprecyzowaniu oczekiwań klienta - stworzeniu wspólnie z przełożonym oferty dla klienta - finalizacją i administracją dokumentów sprzedaży Czas pracy jest elastyczny, ale trzeba kontaktować się z klientami w "normalnych" godzinach więc w ofercie proszę podać dostępność czasową i stawkę godzinową lub propozycję rozliczenia.
  • no avatar
    Konrad K.
    Responsibilities: Research and identify potential companies. Reach out to them in English and present project opportunities. Requirements: Fluent in English with strong communication skills. Basic proficiency in email and communication tools. Willingness to learn and follow instructions. Benefits: Flexible hours. Gain experience in business outreach. Comprehensive training and support. Competitive compensation. To apply, send your message.
  • no avatar
    damjedz
    Konsultant multichannel
    8
    5d
    Poszukujemy osób które będą kontaktować się w Naszym imieniu różnymi kanałami z Jednostkami Samorządu Terytorialnego: mail, telefon, SM (nasze konta). Celem jest zapraszanie na bezpłatne kursy z obszaru zarządzania zieloną energią i ochrony klimatu. Następnie wsparcie w onboardingu i sprzedaż rozszerzonych licencji.
Salesnest Sales Consulting
Zleceniodawca
Kategoria zlecenia:
Obsługa klienta
Budżet:

5000,00 PLN

Umiejętności:
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Opis Projektu:

Poszukujemy freelancera do kontaktowania sie z obecnymi I nowymi klientami telefonicznie prowadzących do zainteresowania klientów z różnych branż ofertą marketingową.

Opis Zadań:

1. Zapoznanie się z Produktem: Przed przystąpieniem do kontaków telefonicznych, wykonawca zapozna się z naszą ofertą oraz zrozumie jej wartość dla potencjalnych klientów.

2. Kontakt z Klientami: Zadaniem wykonawcy będzie nawiązywanie kontaktu telefonicznego z klientami, prezentowanie naszej oferty, sprawdzenie zainteresowania I zachęcenie do skorzystania z naszych usług.

4. Negocjacje i Zamknięcie Sprzedaży: Wykonawca będzie odpowiedzialny za ustalenie warunków współpracy I sfinalizowanie zamówienia. W razie potrzeby, udzielimy wsparcia w kwestiach technicznych oraz w procesie przekazywania informacji o naszych produktach.

5. Dokładne Raportowanie: Po każdym dniu pracy oczekujemy, że freelancer przedstawi raport z wykonanych działań, ilości przeprowadzonych rozmów, poziomu zainteresowania klientów oraz wyników sprzedaży.

Wymagania:

1. Doświadczenie w dziedzinie telemarketingu lub sprzedaży bezpośredniej.

2. Umiejętność skutecznej komunikacji oraz przekonywania klientów.

3. Znajomość podstawowych technik negocjacyjnych.

4. Doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.

5. Umiejętność pracy z arkuszami kalkulacyjnymi w celu prowadzenia raportów.

Warunki:

1. Praca w pełni zdalna.

2. Częściowy lub pełny wymiar pracy w godzinach biznesowych, do ustalenia indywidualnie.

3. Stawka godzinowa, miesięczna.

4. Możliwość stałej współpracy w przypadku osiągnięcia satysfakcjonujących wyników.

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, komunikatywną i posiadającą doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży, serdecznie zapraszamy do kontaktu.