Specjalista od Adwords i reklam na Facebooku dla sklepu internetowego.

Zlecenie zamknięte
no avatar
MaciejMazurek
Zleceniodawca
164 umowy
Kategoria zlecenia:
SEO i social media

Poszukuję specjalisty od reklam Adwords i Facebooka, który podejmie się tworzenia i optymalizacją wszystkich rodzajów reklam na tych dwóch kanałach dla sklepu internetowego z bielizną damską (Aktualnie 23 produkty). Praca ma mieć charakter zdalny, chociaż przed rozpoczęciem współpracy chciałbym się spotkać.

Obowiązki:

- tworzenie reklam na Adwords i Facebook-u,

- bieżąca optymalizacja reklam,

- tworzenie cotygodniowych raportów z wynikami,

Warunki współpracy:

- budżet jest praktycznie nieograniczony, przy założeniu, że koszt reklam będzie wynosić poniżej 25/30% od całej sprzedaży,

Wymagania:

- co najmniej kilkuletnie doświadczenie przy reklamowaniu sklepów internetowych

- mile widziany certyfikat google Adwords

- oprócz CV chciałbym zobaczyć przykładowe przykłady z osiągnięciami i wynikami reklam