Wdrożenie systemu kuponów rabatowych na sklepie opartym o Woocommerce

Zlecenie zamknięte
no avatar
Pizzeria
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe
Budżet:

Do negocjacji

Umiejętności:
css
html
sklep internetowy
woocommerce
wordpress
Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Szukam Specjalisty od WooCommerce, który zajmie się:

1) stałą opieką nad projektem

2) rozwijaniem projektu

Poszukiwana osoba do stałej współpracy z doświadczeniem w WooCommerce. Możliwe spotkanie w Krakowie.

Poniżej przykład pierwszego zadania:

Aktualnie funkcjonujący system zamawiania w pizzerii wymaga rozbudowy funkcjonalności kodów rabatowych (są wdrożone podstawowe). Oprócz standardowych kodów rabatowych chcemy wdrożyć dodatkowe przyznawane w określonych warunkach. Została w tym celu przygotowana specyfikacja która opisuje około 85% funkcjonalności, które chcemy wdrożyć. Sklep oparty o Woocommerce, dlatego doświadczenie w pracy z tym systemem będzie dodatkowym atutem przy wyborze wykonawcy.

Specyfikacja w załączniku do zlecenia.

Wycenę proszę przygotować dwóch opcjach:

- autorskie wdrożenie od zera

- z wykorzystaniem konkretnych wtyczek

Załączone pliki