WIRTUALNA ASYSTENTKA/SOCIAL MEDIA ASSISTANT POSZUKIWANA DO POMOCY PRZY PROWADZENIU PROFILI SOCIAL MEDIOWYCH!

Zlecenie zamknięte
no avatar
Dagmara Wdowczyk Consulting
Zleceniodawca
123 umowy
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Szukamy obowiązkowej, pozytywnej, kreatywnej i sprawnej komunikacyjnie osoby do pomocy przy prowadzeniu kilku profili social mediowych (Facebook & Instagram) o tematyce healthcare i parenting.

Zakres obowiązków:

- publikacja postów (12 postów w miesiącu)

- odpowiadanie na wiadomości prywatne od fanów (we współpracy z ekspertami)

- koordynacja wysyłek nagród do fanów

- zbieranie danych do raportów miesięcznych/kwartalnych/półrocznych/rocznych

- bieżący kontakt z teamem kreatywnym i klientem

Oczekiwane kwalifikacje:

- doświadczenie w pracy w charakterze wirtualnej asystentki lub junior account/assistant

- znajomość obsługi Facebooka & Instagrama (creator postów, statystyki, ew. FB ADS)

- podstawowa znajomość programów: Excel, Word, Power Point

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- wysokie umiejętności komunikacyjne

- znajomość języka niemieckiego mile widziana (choć nieobowiązkowa)

Zlecenie w liczbach:

Obsługa asystentka 3 projektów

Miejsce wykonania:

praca zdalna