Wordpress developer

Zlecenie zamknięte
UNIVERSY sp. z o.o.
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Sklepy internetowe
Budżet:

Do negocjacji

Opublikowano:
Ważne do:

Opis zlecenia

Poszukujemy osoby z doświadczeniem budowania stron w środowisku WordPress / WooCommerce:

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość: WordPress, WooCommerce, CSS, HTML, Elementor/Pro,

- podstawowa znajomość/mile widziana: PHP, jQuery, JavaScript, narzędzi środowiska WordPress takich jak: WPML, Advanced Custom Fields

Preferowane cechy aplikanta:

- samodzielność - umiejętność wyszukiwania rozwiązań i wdrażanie ich,

- charyzma – chęć tworzenia rozwiązań wysokiej jakości,

- ambitność – chęć rozwoju oraz przyswajania nowej wiedzy,

Przykładowe zadania:

- edycja motywu (ingerencja w szablony PHP),

- sprawienie, aby po najechaniu na produkt pojawiały się warianty do wyboru na stronie sklepu (dobranie odpowiedniego narzędzia i konfiguracja) – (Elementor/CSS/HTML),

- dodanie tekstu nad checkboxem na stronie zamówienia,

- dodanie filtrowania po wariantach na stronie sklepu (dobranie wtyczki/konfiguracja/CSS)

- dodanie kolejnego języka na stronę oraz poprawna konfiguracja synchronizacji między językami (WPML),

- dodanie dodatkowego pola metadanych (ACF) oraz implementacja w zgodzie z życzeniem klienta w autorskim motywie,

Stawka: 35-50zł/h

Informacja od Useme:

Składanie ofert jest możliwe jedynie w przypadku:

- posiadania ważnej legitymacji studenckiej (dla uczniów/studentów do 26 r.ż)

- potwierdzonego oświadczenia o zatrudnieniu na etat za co najmniej minimalne wynagrodzenie

- posiadanie działalności gospodarczej

Prosimy o wycenę miesiąca pracy dla deklarowanej ilości godzin.

Szukamy osoby, a nie agencji. Możliwość długofalowej współpracy.

Możliwość rozwoju, pracujemy zespołowo – możesz liczyć na nasze wsparcie w każdym aspekcie – ale oczekujemy zaangażowania!

W zgłoszeniu proszę podać ostatnie wykonane lub edytowane projekty wraz z opisem, jakie elementy były przedmiotem edycji.

WAŻNE! JEŚLI NIE POSIADASZ DOŚWIADCZENIA, W JEDNYM Z WYMIENIONYCH ELEMENTÓW TO NIC STRACONEGO. NAUCZYMY CIĘ ;)

Szablon / własny projekt:

brak

Wymagane funkcje:

brak

Przesłane oferty 5

Dodaj ofertę lub zapytaj zleceniodawcę o więcej szczegółów