Wykonanie Modułu do przetwarzania raportów ebay i Amazon- PHP Symfony

Zlecenie zamknięte
no avatar
Testy automatyczne sklepu www
Zleceniodawca
1 umowa
Kategoria zlecenia:
Usługi programowania

Opis zlecenia

Firma Serini Polska poszukuje wykonawcy modułu:

Oczekiwania co do technologii :

PHP 7, PHP Symfony 1.4-5.4, jQuery, javaScript, Doctrine, SQL ,git

Standardy programowania php-fig.org,

Znajomość - Api Amazon , api ebay.

Umiejętność pracy na oprogramowaniu Jira

Dodatkowe (mile widziane) :

CSS, HTML, Ajax, integracje api , Sprgn MVC, java od 1.8

Opis zadania :

Zadanie będzie polegało na wykonaniu modułu do przetwarzania raportów sprzedaży pobieranych z Amazon i ebay a następnie przedstawianiu danych na wykresach oraz w formie raportów exel lub xml (Optima stan-dard pracy rozproszonej).

Szczegółową specyfikacje przedstawimy wybranej osobie.

Proszę o podanie kwoty wynagrodzenia oraz ilości godzin potrzebnych do realizacji zlecenia.

Zależy nam również na możliwości kontaktu w godzinach 8-17 pn-pt

Zapraszam do współpracy.