Wykonanie prezentacji multimedialnych (Power Point) i edycji tekstów (MS Office)

Zlecenie zamknięte
no avatar
Grupa PCC
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Międzynarodowa Grupa PCC intensywnie rozwija swą działalność w pionach: Chemia, Energia i Logistyka. Poszukujemy zaangażowanych wykonawców do projektów tworzenia/ edytowania prezentacji oraz tekstów.

Zakres zadań:

• Tworzenie/ edytowanie / korygowanie prezentacji biznesowych w programie Power Point

• Kreowanie oraz udoskonalanie prezentacji w zgodzie ze standardami firmy

• Udoskonalanie szaty graficznej otrzymanych dokumentów

• Analiza, edycja i skład dokumentów w MS Word

• Edytowanie/korygowanie dużych publikacji w MS Word

• Współpraca z działem PR oraz działem marketingu w zakresie tworzonych publikacji

• Współpraca z agencjami marketingowymi w zakresie przygotowywania elementów graficznych do materiałów firmowych

Wymagania:

• Znajomość narzędzi MS Word i Power Point na poziomie profesjonalnym

• Doświadczenie w pracy z dużymi plikami tekstowymi oraz prezentacjami

• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

• Dobra organizacja pracy i terminowość

• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

• Dbałość o jakość wykonywanej pracy i rzetelnością prezentowanych danych

• Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o wycenę 40h pracy. Możliwa umowa o zlecenie w przypadku studentów.