Active campaign - obsługa konta

Closed job
Smart Progress
Employer
9 deals
Job category:
Email marketing
Expected budget:

Negotiable

Preferable skills:
Published:
Valid until:

Job description

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. email marketingu, którego głównym zadaniem będzie zarządzanie naszymi kampaniami na platformie Active Campaign.

Zakres obowiązków:

- Planowanie i realizacja strategii email marketingowej;

- Tworzenie, uruchamianie i optymalizacja kampanii emailowych;

- Ustawienie i zarządzanie automatycznymi scenariuszami (workflow) w Active Campaign, w tym m.in. powitalne serie emaili, emaili po zakupie, koszykach porzuconych itp.;

- Segmentacja bazy danych i personalizacja komunikacji w celu zwiększenia konwersji;

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z Active Campaign lub podobnymi narzędziami do email marketingu;

- Znajomość najlepszych praktyk i trendów w email marketingu;

- Umiejętność tworzenia angażujących treści i dobierania efektywnych CTA;

Proszę o wycenę przy zaangażowaniu 30 h miesięcznie.

Submitted offers 5

Add your offer or ask the client for more details